Čo je WireGuard? (Čo upozorniť)


Dementi: V prípade písania tohto článku je program WireGuard stále vo fáze a vo fáze testovania. Ak sa chystáte hľadať nové informácie, môžete sa obrátiť na tím, ktorý sme napísali v tomto prípade, neváhajte nás osloviť a hľadajte nás..

Čo je WireGuard?

WireGuard je nový otvorený zdrojový protokol VPN, ktorý umožňuje online vyhľadávanie, jednoduchšie a bezpečné prostredie online. Protokol, ktorý ponúka lepší výkon ako OpenVPN a je užitočnejší a pravdepodobne navrhnutý ako protokol IPSec.

WireGuard žiadul Jason Donenfeld, muž, ktorý založil spoločnosť Edge Security. Pravda je, že „protokol“ je protokol WireGuard (oficiálny údaj sa objaví v roku 2018, ale bol prihlásený pred týmto dátumom). umelecké dielo “.

Ako funguje protokol WireGuard?

Ako každý protokol VPN, aj program Wireguard určený pre zabezpečenie zabezpečeného spojenia (uvádzaný aj „tunel“) medzi inými sieťovými oprávneniami. VPN server a VPN VPN.

Jediné zaujímavé dôvody, ktoré by mohli byť viditeľné pre drôtových strážcov, je to, aby ste si podali ruku, aby ste si našli pár minút a robili ich na čase, keď nemáte k dispozícii žiadne dáta týkajúce sa paketu. Z tohto dôvodu nie je možné dosiahnuť stratu paketu.

Používatelia, ktorí nie sú povinní žiadať protokol, musia byť znovu pripojení alebo znovu inicializovaní, môžu byť držitelia programu chránení pred samostatnými paketmi na hostiteľovi a nájdením informácií, ktoré sú pre vás handshake zastarané.

Akonáhle je medzi klientom a serverom vyhradený VPN tunel, môže byť serverom, ako je možné spoľahnúť sa, požiadať o šifrovaný dátový paket. Spôsobom spôsobom.............................................................................................................

Všeobecné technické údaje o WireGuard VPN

 • WireGuard inak uvedené šifry:
  • ChaCha20 pre symetrické šifrovanie
  • Poly1305 na autentifikáciu
  • Curve25519 pre ECDH (Eliptická krivka Diffie-Hellman - protokol o kľúčovej dohode)
  • BLAKE2 pre hashovanie a hasenie prekladača
  • SipHash24 pre hashtable kľúče
  • HKDF na odvodenie kľúča
 • Okrem symetrického šifrovacieho kľúča WireGuard umožňuje aj voliteľný predzdieľaný kľúč, ktorý je možné kombinovať s kryptografiou verejného kľúča..
 • Pri použití protokolu WireGuard server VPN nereaguje na klienta, ktorý nemá oprávnenie na kontrolu rizika útoku DoS. Prvá správa o nadviazaní spojenia, ktorá sa vyskytuje na serveri, obsahuje aj časovú pečiatku TAI64N, aby sa predišlo opakovaným útokom.
 • Momentálne WireGuard pracuje iba na UDP a nepodporuje oficiálne TCP (aj keď majú programové riešenia programátorov GitHub a služby krajín).
 • WireGuard neaplikuje nonces (číslo, ktoré je možné v kryptografickej komunikácii). Namiesto toho, aby sa spoločnosť na 64-bitové počítadlo, nie je možné navinúť dozadu. Udržiavanie opakovaných útokov menej rizikových a paketov UDP nie je možné prekonať mimo poriadku.
 • WireGuard obsahuje ľahšiu zostavu ako vhodné VPN protokolov - nie, prinajmenšom kravatu otvorené (sourceVPN, SoftEther, IKEv2), kde je viditeľný celý kód. Celkovo je celkový počet riadkových kódov, ktoré sa používajú v programe WireGuard, menšie ako 4 000.

Je použitie WireGuard bezpečne?

Podľa toho, čo je možné šifrovať WireGuard, je možné, že by to bolo možné, aby bolo bezpečné, že by bol bezpečný protokol. WireGuard je vylepšiť „zastaralé“ protokoly.

Ponúka menšiu kódovú základni WireGuard, ktorá umožňuje kontrolu auditov protokolu omnoho ľahšie a menej časovo náročné. To znamená, že zraniteľné miesta sú potenciálne dostupné a opravené. Existuje existuje existuje existuje men existuje počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač počítač.

Bohužiaľ, v čase písania tohto článku, WireGuard nie je stabilný protokol. Stále sa pracuje a malo sa vykonávať iba na experimentovanie. Opierať sa o 100% ochranu údajov online a použiť je veľmi rizikové. V budúcnosti sa nedá zistiť možnosť online zabezpečenia.

A to nie je žiadny problém - WireGuard má podozrenie, že má ochranu osobných údajov, o ktorých by ste mali vedieť. Poskytovatelia sietí WireGuard sú schopní spoľahnúť sa na poskytovateľov VPN. Prečo? Neobsahuje žiadnu dynamickú správu, ktorá sa zaoberá adresami hostí, ktoré sú pevne zakódované do konfigurácie. Spôsob fungovania systému WireGuard by prinútil poskytovateľom ukladania vašich posledných údajov o údajoch pri registrácii pred vaším zariadením, aby ste mohli získať späť nevyužité adresy IP..

Je to protokol WireGuard VPN?

Podľa údajov, ktoré majú všetci na WireGuard, by mal protokol ponúknuť veľmi domovskú rýchlosť online. Referenčné hodnoty, ktoré program WireGuard je oveľa domovnejšie ako protokol OpenVPN a IPSec a protokol, ktorý dokáže dosiahnuť priepustnosť 1 000 Mb / s..

Čo je WireGuard? (Čo upozorniť)

Protokol WireGuard by mal byť schopný ponúknuť slušné šance svojim malej kódovej základni. Okolρθρο 3 údaj Prot údaj Prot Prot Prot Prot Prot Prot Prot Prot Prot Prot Výhodou sú aj mobilní používatelia, ktorí používajú WireGuard, je navrhnutý tak, aby bol menej náročný na zdroje (napríklad nespotrebuje menej peňazí) a ponúka lepšiu podporu roamingu...

Používatelia systému Linux pravdepodobne využívajú možnosti WireGuard VPN, zatiaľ čo protokol žije v jadre systému Linux (kľúčová súčasť operačného systému), čo znamená, že je možné získať vysokorýchlostné zabezpečené sieťové pripojenie..

Zabezpečené pripojenie VPN WireGuard?

Poďme to takto - nie je to ťažké, ak viete, čo robíte, ak ste oboznámení s Linuxom. Kroky, ktoré by mohli byť ohrozené, ale nie sú potrebné, by mohli byť komplikované, ale ak chcete, aby ste obísť bránu firewall, ďalšie kroky, ako by bolo možné povoliť presmerovanie IP, a zistiť spôsob, ako vyladiť pakety UDP cez TCP. Podľa tohto preskúmania zabezpečujú ich siete WireGuard špeciálne dostupné šesť hodín.

Aj keď program WireGuard údajne funguje v systémoch MacOS, Android a iOS, spracovávať nie je možné použiť ako systém Linux. Budete budete budete softvér softvér.

WireGuard môže obísť brány firewall?

Protokol WireGuard podľa normálnych okolností by mal byť obísť bránou firewall, ale nemusí byť k dispozícii žiadna brána - Dodatočný protokol určený iba pre prenosový protokol UDP (je nebezpečný, ktorý port presne, ak nie je možné, aby port 51820) , firewallmi alebo správcami siete, ktorí úplne vypínajú protokol UDP a povoľujú iba prenos TCP.

UDP prostredníctvom protokolu TCP, aby sa tento problém vyriešil. Je možné programovať aj tak, aby použlo port 443 (dopravný port HTTPS), aby sa blokovanie ešte zneužilo. Jediným možným spôsobom je to, že riešenia sú riešené v systéme Linux.

Čo je to WireGuard VPN?

WireGuard VPN od poskytovateľa služby poskytovanej VPN VPN strany. V prípade, že by ste mohli použiť WireGuard, ako VPN, môžete sťahovať a inštalovať.

Okamžitý nepriaznivý prístup k poskytovateľovi, prípadne prístupový prístup k protokolu WireGuard, možný pretrvávajúci pokus o jeho ohrozenie..

Výhody a nevýhody WireGuard

výhody

 • WireGuard môže najmodernejšiu kryptografiu na získanie vysokej bezpečných online pripojení.
 • Protokol WireGuard VPN má ľahšiu základňu kódov ako OpenVPN a IPSec, čo umožňuje audit pri hľadaní slabých miest.
 • WireGuard je navrhnutý tak, aby poskytol vysoké rýchlosti, a štandardné ciele, aby bol doma ako IPSec a OpenVPN..
 • Protokol WireGuard obsahuje vylepšenia výkonu, ktoré zvyšujú náklady na batériu a podporuje podporu roamingu v očakávaní.
 • Keď WireGuard pracuje na 100%, bolo by možné ho zvlášť ľahko upozorniť, použiť na identifikáciu a šifrovanie použiť iba verejné kľúče, prípadne nevyžadovať medzinárodné certifikáty...
 • Nastavenie WireGuard je ťažké, ak nie ste oboznámení s Linuxom alebo ak sa pokúšate zistiť protokol na inej platforme.

nevýhody

 • WireGuard čaká na to, aby bol protokol, ktorý by mal mal na experimentovanie s bezpečnosťou online údajov.
 • Momentálne WireGuard pracuje iba na UDP a nepoužitý port 443 (prenosový port HTTPS). V dôsledku toho môže byť blokovaný správcom sieti.
 • WireGuard znamená to dobre na distribúciu Linuxu. Existujúce porty pre iné platformy, ale nie sú väčšie spoľahlivé.
 • S programom WireGuard môžu byť chránené ďalšie informácie o ochrane osobných údajov, môžu spôsobovať, že je naprogramovaný, poskytovateľmi VPN protokolovať údaje o žiadoch.
 • WireGuard je veľmi nový a nebol skutočne testovaný.

Hľadať VPN s platnosťouami protokolu?

CactusVPN je presne to, čo konkrétne. Najprv začneme tvrdením, že je možné protokol WireGuard. Nie je to preto, že k nemu, ale preto, že nechceme, aby používatelia používali práve teraz testované protokoly a zverejnené údaje o nebezpečenstve. Ire W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W W.

Stále možné šifrovanie vyššej kategórie (viacúčelové AES) a viac protokolových VPN, z vašich si dostupných používateľov: SoftEther, OpenVPN (TCP i UDP), SSTP, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP.

Poskytuje ochranu pred zneužitím DNS a prepínačom Killswitch, aby vaše údaje boli vždy v bezpečí, a poskytovali prístup k vysokorýchlostnému serveru a obmedzenú šírku pásma, aby ste zaistili hladký online zážitok..

Žiadame prístup k užívateľsky prístupným aplikáciám VPN, ktoré fungujú vo viacerých operačných systémoch a používateľom: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV.

Najčastejšie očakávaná služba bezplatne

Nie je možné čakať. Najvýhodnejšia dostupná bezplatná 24-hodinová skúšobná verzia, ktorá je k dispozícii, pretože CactusVPN dokáže splniť ďalšie vaše potreby. A netreba sa obracia - prípadne nepožadujeme žiadne informácie o kreditnej karte.

Jo, čo by ste radi vedeli, že poskytujeme 30-záručnú záruku vrátenia peňazí v prípade, že služba nebude fungovať tak, ako je inzerovaná, keď sa dostanete do kontaktu s CactusVPN..

Žiadny dobrý je protokol WireGuard v iných protokoloch VPN?

Tu je všetko, čo vieme o výhodách a nevýhodách použitia protokolu WireGuard v rámci protokolu VPN.

Žiadny program WireGuard sa stále vyvíja, nemôžeme ho upozorniť na predbežné protokoly, ale v budúcnosti sa chystáte očakávať dobrú alternatívu k dosiahnutiu protokolov v tomto prípade..

WireGuard vs. PPTP

Aj keď WireGuard je v experimentálnom protokole, bezpečnosť, môže poskytnúť, je možné, že lepšia a spoľahlivejšia, ako získať protokol PPTP. Jediný z nich je zabudovaný šifra ChaCha20 WireGuard, ktorý je možné získať ako šifrovanie MPPE PPTP, ktorý má veľa slabých miest. Neexistuje žiadny prípad, ktorý by NSA prerušil prenos PPTP a aby PPTP nebol odlišný od WireGuard nie je otvorený zdroj.

Pokiaľ ide o program, WireGuard sa darí byť, protokol protokolu PPTP a protokol firewallov NAT veľmi ľahko blokuje, umožňuje protokol PPTP natívne ohroziť tak sieťami NAT. Je možné, že správcovia siete by mohli byť blokovaní aj sieťovými administrátormi v jeho súčasnom systéme, ktorí by mohli použiť iba protokol UDP, aby sa zabránilo ďalším preventívnym opatreniam, aby bolo možné naladiť UDP, naladiť ich cez TCP, alebo.

Je to, že PPTP je veľmi efektívny protokol (to znamená, že ho môžu používať aj mnohí ostatní používatelia), ale program WireGuard môže využiť svoju ľahkú stavbu, ktorá ponúka aj veľmi domovskú stránku. Neexistuje žiadny referenčný ukazovateľ toho, ako je rýchly WireGuard v prípade s PPTP.

Ak nie je k dispozícii žiadna platforma, PPTP sa dá použiť ako WireGuard, je k dispozícii na viac platforiem a je integrovaný natívny integrovaný do nich. Tomu Napriek v.. Napriek........................................................................................................ Pravdepodobne platformy (ako MacOS Sierra a iOS 10).

Momentálne je možné ťažké odporučiť jeden z týchto protokolov na bezpečné pripojenie. WireGuard sa určite náhodou voľne dostupné, keď sa vyhýbajú svojim pokusom a proces ich ukončenia. Ak chcete získať zabezpečený súkromný online zážitok, je možné zistiť iný protokol (zahrnúť OpenVPN alebo SoftEther)..

Ak sa chcete dozvedieť viac o PPTP, kliknite na tento odkaz.

WireGuard vs. L2TP / IPSec

Je možné, že program WireGuard je zastaraný IPSec, je bezpečne predpokladaný, že je možné získať lepší a bezpečnejší online zážitok ako L2TP / IPSec - zvlášť preto, že je kódovaný open source, či už neexistujú žiadne ďalšie manipulatívne pravidlá. Nezabudnite - Snowden tvrdil, že NSA úmyselne oslabil protokol L2TP / IPSec. Aj keď neexistujú žiadne dôvody na podporu tohto tvrdenia, stále je možné očaktať na.

Jediné, čo vieme s istotou, že program WireGuard je veľmi domovská stránka ako protokol IPSec a má aj lepší výkon. Podľa referenčných údajov na fotografiu WireGuard môže WireGuard prepustiť až 1000 Mb / s, zatiaľ čo IPSec dokáže spracovať iba priepustnosť 800 Mb / s. Ľahká základňa identifikuje možný systém WireGuard, ktorý umožňuje lepší výkon - nehovoriac o tom, že dvojitý zapuzdrenia L2TP / IPSec má sklon neprijať kontakty..

Ak ide o pravdu, L2TP / IPSec svieti. Funguje na viacerých platformách ako WireGuard a je natívny integrovaný do operačných systémov a zariadení. Na diaľku je blokovanie L2TP / IPSec ľahšie blokovať ako WireGuard - zvlášť pri bráne NAT.

Protokol L2TP / IPSec (alebo iné možné alternatívy). Ak sa chcete dozvedieť viac o L2TP / IPSec, máme k dispozícii podrobný sprievodcacu.

WireGuard vs. IKEv2 / IPSec

Ak ide o bezpečnosť, WireGuard a IKEv2 / IPSec, nemôžu byť dostupné. Aj keď sa WireGuard spolieha na nové najmodernejšie šifrovanie, IKEv2 ponúka podporu pre viac výkonných šifrov. IKEv2 má prístup k otvoreným informáciám, môže byť možné zistiť ako WireGuard. Jediným spôsobom s IKE sa dá zistiť, že unikli prezentácie NSA, ktoré údajne posiela, ako by sa dalo použiť na dešifrovanie údajov IPSec..

IKEv2 / IPSec a WireGuard odvádzajú potenciálne úlohy pri obchádzaní brán firewall, ale nepoužívajú port 443 (prenosový port HTTPS), prípadne ich blokujú správca sietí. Pokiaľ ide o rýchlosť, je trochu ťažké, ale nie je pravdepodobné, že sú zviazané alebo že IKEv2, je žiadna ďalšia používateľ ako WireGuard. Je pravda, že IPSec je sám o sebe pomalý, ale IKEv2 / IPSec je určený pre mimoriadne vysoké šance.

IKEv2 / IPSec je v najlepšej možnej voľbe, môže sa stať, že vodič nemá žiadne stabilné zostavenie. IKEv2 poskytuje podporu pre MOBIKE, informuje, ktorá umožňuje kontrolu spoľahlivých zmien v sieti (možnosť prepracovania dát na pripojenie k Wi-Fi na dátový plán) bez toho, aby došlo k zrušeniu k zrušeniu.

IKEv2 / IPSec vyniká viac, podporuje aj na členov BlackBerry, či už ide o svoju ideálnu voľbu pre používateľov...

Není program WireGuard stále pracujúci, IKEv2 / IPSec je stále nedostatočne dostupná. Ak sa chcete dozvedieť viac o IKEv2 / IPSec, prečítajte si tento článok, ktorý sme o váš napísali

WireGuard vs. IPSec

Program programu WireGuard je lepší ako IPSec a je pravdepodobné, že ho máte, keď bude plne funkčný. Aj keď je protokol IPSec vhodný, WireGuard môže byť moderný, najmodernejší šifrovací a šifry, ktorý umožňuje ďalšiu ochranu údajov - nehovoriac o tom, že protokol je otvorený zdroj, čo znamená, že je možné získať potencihodnejším.

WireGuard má aj údaje o menšej kódovej základni ako IPSec, čo by mohol urobiť audit pri hľadaní platinových miest. Ak chcete zistiť, či je protokol WireGuard, nájdite si, že protokol je doma ako protokol IPSec a má v minulosti s ostatnými kratší čas ping.

IPSec je k dispozícii na viacerých platformách ako WireGuard, ale mali by ste tiež vedieť, že IPSec je možné blokovať bránu firewall ľahšie ako WireGuard..

Nakoniec je stále možné držať sa IPSec, ale po úplnom použití protokolu bude pravdepodobne dobrý prechod na WireGuard..

Chcete sa dozvedieť viac o IPSec? Vyskúšajte tento článok.

WireGuard vs. SSTP

SSTP nie je možné použiť ako OpenVPN, je veľmi pravdepodobné, že šifrovanie SSTP je možné získať ako ďalšiu sieť WireGuard VPN - očakávať teraz. - SSTP vlastnou spoločnosťou spoločnosti Microsoft, spoločnosť, ktorá má problémy s prevodom správcu NSA. To znamená, že SSTP nie je open-source, ako je WireGuard.

Na druhú stranu, SSTP je možné ťažšie blokovať firewall, ako je to v prípade WireGuard. Prečo? Žiadny SSTP nie je možné použiť port 443. Ak je tento port vyhradený pre prenos HTTPS, správcovia siete ho používajú blokovať. Program WireGuard môže žiadať (s určitým možným) na základe portu 443, ale v cielenom nastavení môže byť uvedený aj port UDP. Správca siete bohužiaľ nevie úplne zablokovať UDP a povoliť iba prenos TCP v sieti..

Pokiaľ ide o rýchlosť, je to celkom bezpečne predpokladať, že WireGuard je doma skôr ako SSTP. Nezabudnite - rýchlosť SSTP sú trochu iné rýchlosti OpenVPN. A WireGuard je považovaný za domovskú stránku ako OpenVPN, je pravdepodobne domovnejšiu stránku ako SSTP. Je možné očakávať ľahší, ale je to len špekulácia.

Ak máte záujem o prácu na SSTP, môžete pracovať na trochu viac platformách (Windows Vista a vyššie, Android, Linux a routery) ako WireGuard, ktorý je momentálne v ohrození iba pre Linux, prípadne ako porty na iných platformách, ale niezdá. sa, že by boli 00% spoľahlivé. V budúcnosti bude program WireGuard pripravený podporovaný na viac operačných systémoch a aktivitách.

Celkovo je SSTP lepšia voľbou ako WireGuard - ale iba preto, že protokol WireGuard už nie je stabilný a vyvíja sa. Po vykonaní bude výber závisieť od toho, kto zistí, či spoločnosť Microsoft uviedla údaje.

Máte záujem dozvedieť sa viac o SSTP a o tom, aký dobrý je protokol? Potom pošlite tento odkaz.

WireGuard vs. SoftEther

SoftEther a WireGuard sú v bezpečí nové protokoly o uložení, Akékoľvek WireGuard je medzi nimi „najmladší“. Oba protokoly sú open-source, takže prvotriedne zabezpečenie a potenciálne vysoké rýchlosti. Existuje šanca, že program WireGuard je o ďalšej domovine, jeho jeho priepustnosť je možné dosiahnuť až 1 000 Mb / s, zatiaľ čo priepustnosť SoftEtheru čaká 900 Mb / s..

Softvér je v súčasnosti stále lepšou cestou, s použitím protokolu, ktorý je stabilný a so správou sietí, s blokovaním, možným prenosovým portom HTTPS (port 443). Softvér ďalej pracuje na viacerých platformách v rámci WireGuard a ponúka ho viac poskytovateľov VPN ako možnosť dostupnosti.

VPN server SoftEther môže prevádzkovať viac protokolov, ale nemá podporu pre WireGuard - zobraziť v tejto chvíli.

V prípade, že ste sa rozhodli, že ste sa dozvedeli viac o SoftEther, máte tu o tom článok.

WireGuard vs. OpenVPN

- vysoko bezpečne šifry a 256-bitové šifrovanie. WireGuard nie je možné, alebo je stále vo vývoji. Keď dôjde k vývoju, bude sa pravdepodobne hodnotiť s OpenVPN z hľadiska bezpečnosti. Ak nie je možné použiť program WireGuard, možno použiť protokoly TCP a port 443 bez toho, aby bolo možné nájsť ďalšie riešenie, bude mať správca siete k dispozícii ľahšiu blokáciu ako OpenVPN, ktorá umožňuje protokoly UDP aj TCP a port 443...

Ak ide o cenu, medzi programami WireGuard a OpenVPN, existuje obrovský rozdiel. Podľa týchto referenčných hodnôt je to v priepustnosti medzi dvoma protokolmi týkajúcimi sa 700 - 800 Mbps. Najlepší čas je program WireGuard (0,403 ms) kratšie v čase s OpenVPN (1 541 ms).

Na druhej strane je OpenVPN k dispozícii na viacerých ďalších platformách, zdieľať mnoho rokov a robiť veľké sumy na svojich klientov VPN..

Ak sa chcete dozvedieť viac o OpenVPN, je užitočný sprievodca, ktorý ste si mali vyskúšať.

Všetko, čo ste očakili, alebo použili protokol WireGuard?

V prípade, že je možné použiť program WireGuard, alebo ak chcete protokol otestovať a experimentovať s iným, aby ste zistili, čo je možné, zraniteľné miesta má aj ako dobre zvládnuteľný firewall..

Určite by ste chceli, aby ste použili protokol WireGuard, ak chcete vyhľadať svoju online žiadosť a súkromie na internete. Nanešťastie pre zabezpečenie stabilných a bezpečných pripojení - nehovoriac o tom, že služby WireGuard s VPN prijímajú ďalšie strany, ktoré získavajú potenciálne výhody bez protokolovania, alebo hľadať v programe WireGuard.

Záver - Čo je to WireGuard?

WireGuard je nový otvorený zdrojový protokol VPN, ktorý je oficiálnym vyšším protokolom v roku 2018. Aj keď je možné pochváliť najmodernejšiu bezpečnosť a lepšie zvýšenie výkonu (je domovskou a ľahšou cestou ako OpenVPN a IPSec), protokol je v predchádzajúcom čísle. , To znamená, že nie je bezpečné, ak chcete odoslať online prenos a údaje - teraz.

Okamžité nenájdeme veľa poskytovateľov VPN, prichádzajúci prístup k dátm WireGuard, ktorí by mohli zabrániť ohrozeniu ďalších údajov. , Spôsob, akým akým akým VPN VPN VPN navrh navrh VPN navrh VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN protok protok protok VPN protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok protok.
Keď bude WireGuard plne chránený a vyleštený, bude sa môcť protokolom ísť bezpečne a bezpečne online domov. Do tých časov by ste nemali mať záujem o výber poskytovateľov VPN, ktorí majú možnosť poskytnúť svoje služby OpenVPN a SoftEther.

Čo je WireGuard? (Čo upozorniť)
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 86

map