Čo je to hĺbková kontrola paketov? |


„Ale čo je to Deep Packet Inspection?“ Toto je komplexná, ale priama odpoveď na tento článok v tomto článku a ukázať vám, ako proti nej bojovať..

Čo je to hĺbková kontrola paketov?

Hlboká kontrola paketov je metóda filtrovania sieťových paketov, ktorá analyzuje záhlavie aj dátovú časť paketu. V prípade poskytovateľov internetových služieb, ktoré analyzujú celé zúčastnené osoby a prenášajú údaje online, môžu nájsť informácie o pripojení, ako sú čísla portov, prístupové adresy IP a protokoly...

Poskytovanie internetových služieb vo využívaní DPI na hrdzavenie zdrojov na zefektívnenie toku operácií a optimalizáciu osobných serverov tak, aby odhalili hackerov, bojovali proti malvéru a nezískali údaje o správcích uživatelů..

Aj keď sa DPI nemôže zdať neškodný, môže mať negatívny vplyv na vaše súkromie online.

Ako funguje hĺbková kontrola paketov?

DPI je možné použiť na úrovni brány firewall, na 7. vrstve prepojenia otvorených systémov - aplikačnej vrstvy. Metóda vyhodnocuje obsah každého dátového paketu, ktorý prechádza kontrolným bodom.

Spôsob, ktorým DPI vyhodnocuje obsah datových paketov, je možné na základe dostupných správcom sietí. DPI vyhodnot vyhodnot vyhodnot vyhodnot DP vyhodnot z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z z Filtre majú vplyv aj na presmerovanie výsledkov DPI z online služieb (napríklad z Facebooku)..

DPI v konkrétnych prípadoch

Poskytovatelia služieb už neposkytujú informácie o dokumentoch a zverejňujú každý váš pohyb online. Môžu môžu a budú budú budú Tiež prístup prístup prístup prístup prístup prístup prístup prístup. Prístup. Praxρθρο 2 prax prax............................................................................................. USA, Rusko, Severná Kórea, Čína, Irán a ďalšie krajiny Použitie DPI na zablokovanie cestujúcich na webových stránkach na účely cenzúry a na osobné osoby..

dpi

Čínska vláda neposkytuje inšpekciu hlbokých paketov na cenzúru obsahu, ktorí majú nárok na „ochranu“ pred čínskymi občanmi a očakávanými krajinami. Na tento účel čínski poskytovatelia internetových služieb používajú DPI na účely identifikácie informácií o slovenskom, predošlom prístupe do siete, prípadných obmedzení, prípadne ohľadne informácií.

M príklad je na príklad bezpečnost DP agentúra DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP používa DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP DP Iránska vláda uvádza DPI na zistenie informácií o jednotlivcoch a blokovaní komunikácie.

Ako ISP naznačuje hĺbkovú kontrolu paketov?

Jediné z toho, čo je možné, ako proti iným poskytovateľom služieb využívajúcich DPI, je možné nájsť na internete P2P - konkrétne v skutočnosti, kde nie je možné legalizovať. Pri hľadaní obsahu P2P, či už sa jedná o sťahovanie dát, alebo o prevode údajov, ktoré sa týkajú úradných práv a informácií o ochrane autorských práv..

Poskytovatelia internetových služieb sa môžu spoľahnúť na DPI, ak je možné blokovať prístup na webové stránky. Spravili to robia tak, aby boli v súlade s vládnymi a inými právomocami.

Poskytovatelia elektronických služieb môžu využiť DPI na vyhľadávanie používateľov a na vytváranie komplexných profilov na strane online, ktorí majú prednosť pred uverejnením žiadosti o informácie. Je možné, že sa bude konať v USA a že sa bude konať v USA.

Nakoniec je možné, že váš poskytovateľ internetových služieb používa DPI na obmedzenú šírku. Im im DP DP DP DP DP DP DP rob rob rob rob rob rob rob rob online online online online online online online online online online online online online online online online online napríklad napríklad napríklad napríklad napríklad vyššie, keď sme hovorili o torrentingu).

Ako ste DPI vylúčiť?

Všetky všetky informácie online online online online online online online online online online online online online online online online online online DP DP DP DP DP DP.

V prípade, že sa DPI nezaškrtáva a rozhoduje, nemôže dôjsť k ignorovaniu, napríklad:

  • Ak máte záujem o online služby, vyhľadajte údaje o DPI s inzerentmi, získajte viac prispôsobených a rušivých čiastok.
  • Ak žijete v krajine, v ktorej je problém, máte problémy so sťahovaním torrentov.
  • Vaša šanca môže byť nepriaznivá, musí byť vylúčená, musí byť zaplatená za predplatné alebo drahší údajový plán..
  • Keď žijete online, nie je nikdy súkromné. Predtým bude existovať niekto, kto je s pokynmi prehliadania a konverzácie úsek..
  • Pravdepodobne očakávať prístup k určitým webovým stránkam, ak je váš prístup k iným službám nútený poškodiť ich DPI na zablokovanie.

Ako potvrdenie hlbokej kontroly paketov?

Aj keď je pravdepodobné, že situácia je bezútešná, je možné, že je možné, že ste sa bránili - konkrétne proti ISP DPI. V žiadnom prípade nie je možné šifrovať vaše online pripojenie, aby ste mohli hľadať, že ich nikto - ostatní používatelia, ktorí nemajú prístup k internetu - nedokáže prečítať.

Čo je šifrovanie?

Šifrovanie znamená konvertovanie údajov na nerozhodnú správu, keď je prenos na iné zariadenie alebo cez web alebo na uloženie v cloude alebo na pevné disky. Hlavným dôkazom je vylúčenie neoprávneného prístupu k údajom. Ak chcete získať viac, prečítajte si tento článok.

„Ako šifrujem svoje potvrdenie online?“

Máte v možnosti dve možnosti:

  1. Použite Tor
  2. Využite sieť VPN

Tor (cibuľový smerovač) je anonymná sieť, ktorá presmeruje užívateľa online prostredníctvom príjemcu sieťových správ v snahe nájsť jej súkromie. Aj keď je to veľmi užitočný, je tu jeden veľký problém - nešifruje vaše pripojenie na 100%. Pripojenie posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné posledné..

VPN (virtuálna súkromná sieť), Neexistuje lepšia informácia, ktorá umožňuje šifrovanie na zabezpečenie zariadení VPN a serverov. Ak nie sú dostupné ďalšie služby DPI, neuvidí, čo robíte online. Najčastejšie sa vyskytujúce informácie o IP adrese VPN servera alebo o tom, že prevádzka je šifrovaná, ale je to skoro všetko.

dpi2

Priamy prístup k serveru VPN, prípadne prístupový protokol OpenVPN, ktorý DPI má ťažšiu detekciu - nehovoriac o tom, že je možné použiť port 443, ktorý má možnosť navštíviť ďalšie služby, blokovať, osloviť až desať používateľov, kto znamená HTTPS, čo znamená, ako je nakupovanie online a bankovníctvo.

Samozrejme, že ste si vybrali spoľahlivého poskytovateľa VPN - poskytovateľa, ktorý nemá vaše údaje neprihlási. Toto nie je len ochrana osobných údajov - zásada „no-log“ znamená, že je možné VPN nepoužitie DPI u vašich používateľov..

A ešte potenciálne siete VPN môžu znieť príťažlivo, realitou, že sú obzvlášť zaujímavé.

CactusVPN - výhodné spôsob boja proti DPI

Naša služba ponúka vynikajúce šifrovanie AES, ktoré zabezpečuje, že vaše webové služby neposkytujú vaše online aktivity - či už existuje DPI alebo nie. Vyhľadávať na webe a zabezpečovať protokol OpenVPN a hľadať, že naše servery používajú technológiu príjemcu IP, čo znamená, že je nemožné, aby vaše online prehliadanie bolo zistené s vašou adresou IP..

A naše ľahko použiteľné aplikácie kompatibilné s platformami môžu byť pripravené na prenos portov. Po pripojení cez port 443 je možné pripojiť aj web bez obáv.

Okrem toho, že sme mali spomenúť, že je možné prísne pravidlá neprihlásenia, či nie je možné získať prístup k DPI z vašich strán.

Najlepšie zo všetkých - naše služby sú dodávané s veľmi dostupnými plánmi, bezplatnou 24-hodinovou skúšobnou verziou a 30-hodinovou zárukou vrátenia peňazí. Všetci, ktorí majú záujem, môžu byť dôverne chránení proti VPN.

Záver

Aj keď je potrebné vykonať hĺbkovú kontrolu paketov, môže dôjsť k nebezpečenstvu zneužitia možnosti zabezpečenia, najmä pri kancelárskych podmienkach...

DPI v dostupných informáciách o poskytovateľovi služieb o všetkom, čo robíte online - vaše webové stránky navštevujete, vyhľadáváte, sťahujete, spovedajte atď. Aby ste ochránili svoje súkromie, chránené šifrovanie online. Sieť VPN (možné spolu s Torom pre ďalšie zabezpečenie).

Čo je to hĺbková kontrola paketov? |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 55 =

map