VPN חומרה לעומת VPN תוכנה – מה ההבדל? |


מהו VPN חומרה?

VPNs חומרה הם מכשירים המספקים תכונות VPN (כמו הצפנה / פענוח ואימות), ויש להם מעבד ייעודי. מלבד זאת, הם נוטים להציע גם פונקציות חומת אש לחומרה.

VPNs חומרה הם עצמאיים, מה שאומר שהם מטפלים בכל פונקציות של ה- VPN בעצמם.

דוגמה ל- VPN לחומרה היא VPN של חומרת חומת האש של זיקסל.

מהו VPN תוכנה?

VPNs תוכנה הם יישומים אתה מתקין ומריצים במכשירים שלך. בסופו של דבר הם יכולים להיות לקוחות מקוריים שמותקנים מראש בהתקן שלך, או לקוחות VPN של צד שלישי שאתה מקבל את VPN שלך..

בסופו של ספק, VPN תוכנה. התוכנה אחראית על הקשר בחיבורים בין לקוח VPN לשרת.

VPN חומרה לעומת VPN תוכנה - מה ההבדל? |השירות שלנו, CactusVPN, הוא דוגמה טובה ל- VPN תוכנה.

מי מתאים VPN חומרה עבור?

בהתחלתשב באיך עובד VPN חומרה וכמה שהם יכולים להיות יקרים, הם מתאימים בעיקר אנשי עסקים גדולים שצריכים לתת למספר גדול יותר של עובדים (100+) לקוחות לחיבור VPN..

VPNs חומרה הם רק בחירה טובה אם יש לך מחלקת IT מיומנת ואמינה, ואבטחת רשת תקינה במקום..

האם VPNs תוכנה רק לא אנשים פרטיים?

ובכן, אם אתה פשוט משתמש מקוון שמח לחפש את כתובת ה- IP של ה- IP שלך ומצפין את התעבורה המקוונת שלך, אתה הרבה יותר טוב עם VPN תוכנה מאשר כתובת חומרה. קל להתקנה, וחסכוני.

VPNs תוכנה עובדים טוב גם עסקים - עסקים קטנים במיוחד, לפעמים אפילו עסקים גדולים, תלוי בעלויות ובצרכים שלך. אחרי הכל, הם דרך פשוטה ואינטואיטיבית:

  • עקוף חסימות גיאוגרפיות המונעות מהעובדים מבצעים את עבודתם.
  • אבטח את שיחות ה- VoIP שלך עם עובדים, שותפים למספרים מרוחקים.
  • תן לעובדים מרוחקים אישית מהירה ומאובטחת לרשת העבודה שלך.
  • עשו טונות של מחקר SEO.

VPN חומרה לעומת VPN תוכנה - מה עדיף?

ההבדלים בין VPN לחומרה ותוכנה יכולים להיות מעט טכניים ומורכבים מדי, אז האדם ננסה לשמור על זה כמה שיותר פשוט.

זכור כי החלק הזה יהיה בעיקר רלוונטי לסביבה, אם כי אפשר למצוא מידע טוב אם אתה שוקל להשיג VPN חומרה אישית..

הנה כל סוג של VPN טוב יותר מהאחר:

1. VPNs לתוכנה יש תמחור טוב יותר

אם קיווית לשמוע ש- VPNs חומרה הם מאוד זולים וזולים, יש לנו חדשות רעות בשבילך.

VPN חומרה בדרך כלל יעלה לך בכל מקום בין $ 100 ל- $ 500 - לפעמים אפילו 1,000 $ ומעלה.

ומשרד אנשים, ברור שתצטרך להשיג VPNs חומרה נוספים, עלולים להכפיל או להכיר את העלות הראשונית..

יש כמה VPNs חומרה שתוכלו להשיג פחות מ 100 $, אבל ברור שהם לא חזקים כמו היקרים יותר. הם יכולים להיות בחירה טובה עבור רשת ביתית, אבל זה יהיה הרבה יותר נוח ופשוט להשיג VPN תוכנה, והגדיר אותו בנתב הביתי שלך במקום.

באמצעות זאת, VPN- תוכנה יכול לעלות בין 4 ל- 7 $ לחודש.

VPN חומרה לעומת VPN תוכנה - מה ההבדל? |

"אבל אני לא צריך לקבל חשבונות מרובים עבור העובדים שלי?"

ובכן, זה באמת תלוי בכמה עובדים שאנחנו מדברים להם. אם יש לך 20 עובדים, לפעמים, תצטרך רק לקבל ארבעה חשבונות עם CactusVPN מכיוון שאנו היו יותר עד חמישה חיבורים בו זמנית לכל מנוי..

אם אתה פרילנסר, עסק קטן, או שאתה משתמש מקוון ממוצע, זה ממש לא מבשר - VPN של תוכנה הרבה יותר טוב לארנק שלך.

2. אישית מרחוק עם VPNs חומרה מורכבת מעט יותר

VPN חומרה היא להציע לעובדים אישית מרחוק לרשת החברה. ראש ש- VPN יהיה במקום, העובדים יקבלו אישית מרחוק מהירה.

עם זאת, דגש על "פעם אחת".

הגדרת אישית מרחוק דרך VPN חומרה לא דבר פשוט. אם יש לך צוות זה שיודע מה הם עושים, לא רק שייקח הרבה זמן להגדיר את הכל, אבל שיש לך גם שגיאות באמצע שתתרחש, וכתוצאה כאילו חיבורים פחות מאובטחים..

עם VPNs תוכנה יהיה לך זמן קל יותר להגדיר אישית מרחוק לעובדים שלך. התפיסה היחידה היא שאתה צריך למצוא ספק שמציע אישית לכתובות IP ייעודיות.

מכבית שכתובות אלה אינן משתנות, הלקוח יכול להיות רק העובדים שלך, אתה יכול להחיל את העבודה שלך כדי לתת להם את האיש. לאחר מכן הם יכולים לגשת לעבוד לקבצי עבודה באמצעות חיבורים מוצפנים VPN.

3. האבטחה היא הגונה עם שתי האפשרויות

אם אתה בודק אבטחת VPN חומרה, לא יכול למצוא טענות מעורבות לגבי אופן הבטחתן הרבה יותר מ- VPNs תוכנה. למגוון הצער, אין הרבה מידע המפרט בדיוק למה.

הניחוש הטוב ביותר שלנו הוא ש- VPNs חומרה עשויים להיות בטוחים יותר באופן פעיל תיאורטי מכיוון שהם מציעים חיבורים ייעודיים, ואילו שימוש בתוכנת VPN פירושו בדרך כלל שיתוף שרת VPN עם משתמשים אחרים.

קיימת גם הטענה כי האקרים נוטים יותר תקופה VPNs תוכנה במקום מקביל להם לחומרה, יש אין נתונים לגיבוי זה.

למען האמת, אם היית בודק את החדשות האחרונות, היית רואה כי פושעי סייבר עסוקים יותר במיקוד VPNs חומרה בימינו..

למעשה, VPNs לחומרה הם בדרך כלל מאוד מאובטחים. יש להם חומת אש מובנית, מציעים הצפנת SSL ויכולים לתמוך בפרוטוקולים חזקים. כמו כן, אינך צריך לדאוג אם לספק VPN יש מדיניות כניסה או לא, מכיוון שאתה היחיד שמנהל הכל.

הצפנת VPN

הבעיה היחידה איתם היא שהאבטחה שלהם יכולה להכות אם הצוות שלך לא מגדיר את ה- VPN כראוי. אם כן, האקרים עלולים לסגן VPNs חומרה אם הם מצליחים למקד בהצלחה את העסק שלך באמצעות התקנות פישינג ודישינג.

אתה יכול להשיג רמה דומה של אבטחה גם עם תוכנות VPN. אתה פשוט צריך לבחור את הספק שלוקח את הפרטיות שלך..

יתרונות על כן, VPNs תוכנות יכולים לכלול תכונות שימושיות אחרות המגמות על הדף והפרטיות שלך - כמו הגנה מהדליפות DNS מובנית ומעבר מתג..

והכי חשוב - אינך צריך לדאוג שאתה או הצוות שלך יטעו טעויות העלולות לפגוע בביטחון שלך.

4. VPNs חומרה יכולים להיות מהירים יותר, אבל לא תמיד

אחת מנקודות המכירה האטרקטיביות ביותר של VPNs לחומרה היא המהירות הגדולהה שלהם. לטענת, VPN חומרה יהיה מהיר בהרבה מ- VPNs תוכנה מכוונת שהם יכולים לממש את התליכי ההצפנה וההזמנה בתנה, מה שהגדרת את האנשים האלה..

במקום זאת, ל- VPN לחומרה יש מעבדים ייעודיים משלהם, כך שאינך צריך לדאוג מחבר VPN להאט את הרשת או המכשירים שלך על פי הסרת מחזורי מעבד מיישומים אחרים הזקוקים להם..

נשמע די טוב, נכון?

ובכן, יש רק דבר אחד שעליך לקחת בחשבון - כל זה היה קורה לפני שנים רבות.

היום, לא כל כך הרבה.

למעשה, יש לך מכשירים (אפילו טלפונים ניידים) שיש להם חומרים מספיק חזקה שהם יכולים להתמודד עם חיבור VPN על גבי כל התהליכים האחרים שהם מפעילים.

אתה יכול להוסיף מהירויות הגון גם עם VPN תוכנה.

מהירות DNS חכמה

כמובן, זכור כי אפילו עם זאת, יש עדיין סיכויים שתחוש אבדן מהירות עם VPN של תוכנה, תלוי כמה רחוק אתה מהשרת, באיזו קידוד אתה משתמש והאם חומת האש שלך או לא. מפריע לחיבורי VPN (בין חלק).

בסך הכל, אם אינך צריך להסתכל את המקום הגיאוגרפי של העובדים שלך. עם זאת, יכול להיות שזה רעיון טוב לתת ל- VPN תוכנה צילום לפני שתתחיל לבזבז הרבה כסף על VPNs חומרה..

5. VPNs חומרה שם המשתמשיים שם כמו VPNs תוכנה

כשמדובר ב- VPN לחומרה לעומת VPN של תוכנה, פשוט אין להכחיש ש- VPN לחומרה דורש ידע טכני הרבה יותר..

בעיקרון, עם VPN של חומרה, אין לך ממש משתמש שאתה יכול לסמוך עליו. לכן, אתה או צוות ה- IT זה מצולם להגדיר אותו באופן ידני כך שכולם יוכלו להשתמש בו.

אם צוות ה- IT שלך לא מנוסה באמת עם VPNs חומרה, הם ידרשו הכשרה אחרת. VPN- חומרה לחומרה נוטים להיות בעלי הגדרות תצורה וניהול שונים כי נתבים וחומות חומת אש של החברה.

יתר על כן, על ידי הגדרת VPN לחומרה, תצטרך להגדיר כראוי את כל הרשת שלך כך שתתאים לה. כן, צוות ה- IT שלך. הצטרפות לפקח הוא כל הזמן והמבצע תחזוקה כדי לוודא שהכל עובד טוב.

אה, והצוות גם יצטרך לבדוק באתר היצרן באופן קבוע אם יש עדכונים. אם הם מפרסמים עדכונים משהו, הצוות שלך יצטרך ליישם אותם ידנית, דבר שיכול להיות קשה תלוי עד כמה החומרה מורכבת. כמו כן, זה יכול לגרום להפרעה בשירותי החברה.

עם זאת, VPN תוכנה הוא פשוט מאוד. אתה רק צריך להוריד ולהשכיל את VPN, ולהפעיל אותו ולבחור שרת VPN. ספק ה- VPN דואג לכל החלק.

זה כל מה שיש בזה. אפילו עדכונים מטופלים אוטומטיים. בדרך כלל היישר ישלח אליך הודעה שתודיע לך שהגיע הזמן לעדכן לגירסה החדשה.

מה כן, גם אם אתה עובד אחר אתה עדיין לא יודע להשתמש בתוכנת VPN, רוב הספקים מציעים תמיכה 24/7 או בסיס ידע מקוון אתה יכול למצוא את הפיתרון שאתה זקוק לו..

6. VPNs תוכנה לספקים מדרגיות טובה בהרבה

אם אתה צריך לשנות את גודל המשרד שלך באמצעות VPN תוכנה, אתה רק צריך לקבל חשבון נוסף עבור העובדים החדשים שלך - זה פשוט ולא עולה הרבה כסף. אם תקבל מנוי עם חיבורים מרובים בו זמנית, אתה יכול לקבוע מידה רבה יותר וזול יותר.

עם זאת, עם VPN חומרה, תצטרך להשיג תוספות חומרה התומכות בגדילה הדרושה לך (הגה VPN נוסף, סוג), או שתצטרףך לקבל דגם חדש.

ביצוע זה האחרון אומר שתצטרך לבזבז עוד יותר כסף, והכסף שהוצאת בעבר על ה- VPN.

אה, ואל תשכח שצוות את ה- IT שלך כנראה יזדקק לזמן רב יותר בכדי להתייחס ל- VPN החומרה החדשה - שלא לדבר על כך שהם היו מצוות לחשוב מחדש על הסביבת הרשת של החברה אם ה- VPN החדש שונה מדי מהקודם.

זקוק לפיתרון VPN תוכנה אמין, מאובטח?

יש לנו את הגב.

CactusVPN לספק הצפנה מהשורה הראשונה עם המידע לפרוטוקולי VPN מאובטחים ביותר. Kill Switch, ו- Killer Apps, והגנת דליפות DNS.

אה, ואנחנו נמצאים אוכפים מדיניות קפדנית של אי-יומן, כך שהפרטיות שלך תמיד תהיה בטוחה.

אם אתה זקוק ל- VPN לעסק שלך, נציין ש- CactusVPN תוכל להרחבה מאוד. אתה יכול לעבוד לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית תוכנית מנוי אחת אחת. זאת, ותוכלו להתקין את התוכנית שלנו בפלטפורמות הפופולריות ביותר.

בנוסף, אם אתה זקוק לעזרה, אנו זמינים 24/7.

נשמע טוב?

אפליקציית CactusVPN

לנסות את השירות שלנו - אנו מספקים ניסיון חינם הפתיחה 24 שעות ביממה. אין צורך למסור את הפרטי של כרטיס האשראי, ואתה מקבל את הפרטים לכל התוכניות.

יתר על כן, אנו מספקים גם התחייבות להחזר הכסף של 30 יום.

VPN חומרה לעומת VPN תוכנה - השורה בתונה

VPN של חומרה ותוכנה משיגים יעד דומה, יש להכיר את הבדלים ברורים ביניהם:

  • VPN לחומרה הוא מכשיר ייעודי ועצמאי עם מעבד ייעודי המטפל בפונקציות VPN.
  • VPN תוכנה הוא יישום מקומי או של צד שלישי שאתה מגדיר או מתקשר במערכת שלך כדי להכות חיבור VPN - או בשרת שבב להעלות, או השירות של ספק VPN..

אם ניקח בחשבון את כל זה - VPN חומרה בין VPN תוכנה, וזו האפשרות יותר יותר?

זה באמת תלוי בצרכים שלך. אם אתה מנהל עסק גדול, יש לך צוות IT מיומן ורוצה לוודא שיש לך חיבורי VPN ייעודיים, VPN חומרה הוא אפשרות טובה.

אבל אם אתה רק רוצה להציב את התוכן שלך? או את ההיבורים שלך לרשת העבודה שלך. בהרבה.

VPN חומרה לעומת VPN תוכנה - מה ההבדל? |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map