מהו שרת VPN וכיצד עובד שרת VPN? |


ובמקרה שתהיתם גם מה זה VPN או סתם רציתם רענון מהיר, יש לנו כיסוי לכם הגדרה קצרה ופשוטה..

VPN?

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא שירות שאתה יכול להשתמש בו כשאתה מתחבר לא רשת. זה מאבטח את התעבורה והנתונים המקוונים שלך, ומוודא שאתה נהנה מגלישה פרטית ואישה בלתי מוגבלת לכל תוכן מקוון שאתה רוצה.

VP חשוב?

בדרך כלל, כאשר אתה רוצה להתחבר לאתר אינטרנט, כל התעבורה והנתונים היוצאים והנכנסים שלך יעברו דרך ספק שירותי האינטרנט שלך..

מכוון לזהות מידע שלך הוא בפורמט רגיל וקריא, ספק השירות שלך באתר (וכל אחד אחר ספר מעניין - האקרים, סוכנויות מעקב או מפרסמים) יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט.

חיבור לא מוגן לא באינטרנט

מה כן, מכוון שכתובת ה- IP האמיתית שלך והמיקום הגיאוגרפי שלך נחשפים לרשת, כמעט כל אחד יכול להשתמש במידע הזה כדי לגלות דברים שונים עליך - כמו שאתה מדינה מדינה אתה יכול לספק לך את השירות שלך..

בעיקרון, ללא שרת VPN, אתה אוהב ברווז יושב באינטרנט - אתה חשוף להפרות פרטיות חמורות לצד סיכוני גניבת נתונים וזהות.

מהו שרת VPN?

שרת VPN הוא שרת פיזי או וירטואלי אשר מוגן לארץ ומעביר שירותי VPN למשתמשים ברחבי העולם. השרת הוא שילוב של חומרת VPN ותוכנת ה VPN המאפשרת את הלוחות VPN מחבר לרשת פרטית מאובטחת. בניגוד לרוב השרתים, לרוב לשרת VPN יש לי בעיה תקשורת הגיוניות ופיזיות יותר.

כיצד עובד שרת VPN?

כל התפקיד מתחיל בהפעלת לקוח VPN. VPN, ומתחיל לפרסם את התעבורה לצד הדרך לספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, הפעם, כל המסך שלך מוצא על פי פרוטוקולי VPN שהשרת מוגן איתם, ה- ISP שלך (או כל אחד אחר) לא יכול לפקח אותם.

VPN יקבל את כל המידע המוצפן, הוא ימשיך לפענח אותו ולהעביר אותו לשרת האינטרנט הייעודי. לאחר מכן, שרת ה- VPN מייצר את המסמך שהוא מקבל את השירות האמור, וישלח אותם אליכם דרך לספק את השירות שלך. לאחר שתקבל נתונים אלה במכשיר, לקוח ה- VPN יפענח אותם עבורך.

כדי לקבל מושג טוב יותר איך הכל עובד, דמיין שישנה "מנהרה" בין לקוח VPN לשרת VPN. כל הספרים העובדים במנהרה זו מוצפנים, הקבצים הקבועים לכל מי שנמצא מחוץ למנהרה.

VPN

עוד מידע שרת ה- VPN יעשה עבורך הוא מסתכל על כתובת ה- IP שלך ומכיל אותה בכתובת משלה. אתה יכול לעשות זאת כדי לעזור לך להסתכל את המקום הגיאוגרפי שלך באינטרנט, אתה יכול לעשות לך את המידע המיוחד יותר יותר הכי גדול במקום השירות לגיאוגרפיות מעצבנות וחומות אש במקביל..

מהי תוכנת שרת VPN?

תוכנת שרת VPN היא המאפשרת לשרת להציע שירותי VPN למשתמשים. תוכנה שפותחה על ידי devs פרוטוקול VPN, אני מותקנת בשרת. מלבד הקשר רק בתקשורת לקוח / שרת רכיבי רשת וחומרה, תוכנת שרת VPN מגדירה שרתים עם אבטחה שנית המאפשרת להם להציב ולפענח בקשות חיבור ומידע נכנס..

תוכנת שרת VPN משתמשת גם בפרוטוקולי VPN כדי להצפין נתוני משתמשים ותעבורה. VPN אחד יכול להגיש את האנשים שליטה רבה יותר על החיבורים שלהם. אלה הם פרוטוקולי ה- VPN הנפוצים ביותר:

  • OpenVPN
  • SSTP
  • PPTP
  • L2TP / IPSec
  • IKEv2
  • SoftEther

איך שרת VPN משפר את החוויה המקוונת שלך?

ראשית, שרת VPN מצפין את כל הנתונים והתעבורה שמפנים למערכת שלך, מישהויקר דואג זה:

  • ספק האינטרנט שלך לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט, אין שום סיכוי שהם יגרמו לרוחב הפס שלך או ישתפו את המסמך שלך עם הרשויות או המפרסמים.
  • אתה לא תיפגע קורבן למעקב מקוון המוני, אם הפרטיות שלך מאוימת על ידי אוהבי ה- NSA או CIA.
  • המידע הפרטי שלך שם בסגנון ליפול לידיים הלא-נכונות. בעיקרון, פושעי רשת לא יודעו לנצל חולשות רשת (כן, אפילו רשתות WiFi לא מאובטחות) כדי לגנוב את פרטי כרטיס האשראי, חשבון פרטי שלך ואת פרטי הכניסה שלך..

מלבד זאת, שרת VPN יסתיר את הכתובת של ה- IP האמיתית שלך, האשמה, משרד האוניברסיטה, המשרד, הפרסום או האתר הלא יודע לראות אותה ולברר מידע הקשור בה (כמו המדינה שלך, עיר, או אפילו לספק שירותי אינטרנט)..

בנוסף, הסתרת כתובת ה- IP שלך פירושה שאתה יכול לקלקל את מגליזת הגיאוגרפיות מעצבנות שיכולות למערכת ליהנות מהתוכן המקוון שאתה רוצה. זה נכון גם לגבי מגבלות חומת אש בעבודה או בבית הספר.

מחפש שרת VPN נהדר?

אנו כאן ב- CactusVPN כיסנו אתכם - אנו מציעים שירות VPN ברמה גבוהה שמציע לכם לקוחות לשרתים ++ שרתים מהירים מרחבי העולם הכוללים רוחב פס בלתי מוגבל ומשתמשים גם כשרתי פרוקסי. בנוסף, 8 מהשרתים שלנו מציעים גם תמיכה P2P.

יתר על כן, השרתים שלנו מצוידים ב 6 פרוטוקולי VPN (כולל פרוטוקול OpenVPN המאובטח מאוד) והצפנת AES. יותר על כך, השרתים שלנו משתמשים גם בטכנולוגיית ה- IP משותפת, המבטיחים שלא יכולים לקשר את הפעילויות המקוונות אליך או למכשירים שלך..

מלבד כל זה, השירות שלנו כולל תוספות אחרות, האחרות קילוויץ ', אפליקציות תואמות חוצות-פלטפורמות, עד 5 חיבורים בו זמנית ושירות DNS חכם שיכול לעזור לך לבטל את החסימת 300 אתרים לאתר העולם (כולל נטפליקס ארה"ב)..

אפליקציית CactusVPN

מרגיש ללא הכרעה?

אין בעיה - אנו מבינים. לנסות את הפועלות 24 שעות ביממה, כדי לבדוק אם CactusVPN יכול לענות על כל הצרכים שלך..

זה לא רשת הביטחון היחידה שאנו מציעים. למעשה, הדתירשמו לשירות שלנו, אתם עדיין תכוסו בערבות החזר הכספים שלנו למשך 30 יום.

סיכום

חיבור לאינטרנט ללא שרת VPN יכול להיות המסמך שלך - כתובת ה- IP שלך חשיבה (יש הרבה מידע אישי נחשף), ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות את כל מה שאתה עושה באינטרנט (אפשר גם אנשים אחרים - כמו האקרים והסוכנויות למעקב)), וייתכן שלא תוכל לגשת לכל התוכן שאתה רוצה (מכיוון שפלטפורמות המשתמשיםות בבלוקים גיאוגרפיים יודעים מה ה- IP שלך).

מהו שרת VPN, אתה שואל? זה שרת פיזי או VPS (שרת וירטואלי פרטי) שדרכו ספק VPN מציע לך לקוחות לשירותי ה- VPN שלהם. כל המידע המוחלפים בינך נכון השרת מוצפנים, כך שאף אחד לא יכול לפקח אותם, והשרת גם מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

בסך הכל, חיבור לאינטרנט דרך שרת VPN הוא הרבה יותר בטוח ופרטי.

מהו שרת VPN וכיצד עובד שרת VPN? |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 88 =

map