چرا مردم از خدمات VPN استفاده می کنند؟ |


1. از آزادی بیان و حریم خصوصی شما محافظت می کند

در حالی که آزادی بیان و بیان یک حق جهانی کاملاً جهانی تلقی می شود ، واقعیت کاملاً متفاوت است. مردم کشورهای خاورمیانه غالباً باید به خودسانسوری اعتماد کنند تا در مشکلات قانونی به سر نبرند. بعضی اوقات ، عواقب آن می تواند ناخوشایند باشد - برای مثال ، یک وبلاگ نویس عربستان سعودی ، در نهایت به خاطر وبلاگ خود در ملاء عام شلاق خورد.!

علاوه بر این ، مردم کشورهایی که دارای دولت های سرکوبگر هستند ، تنها کسانی نیستند که حق آزادی بیان خود را محدود کرده اند. حتی کاربران اینترنت در دنیای "آزاد" باید قوانینی را برای گفتار نفرت تنظیم کنند که آنچه را که کسی می تواند یا نمی تواند بصورت آنلاین بگوید را دیکته می کند.

و این را روشن کنیم - می فهمیم که چنین قوانینی به معنای کاهش عمد آزادی بیان نیست بلکه به مردم کمک می کند تا احساس امنیت آنلاین داشته باشند. با این وجود ، مبهم بودن آنها غالباً به دولتها این اجازه را می دهد تا از آنها سوءاستفاده کنند ، زیرا آنها مناسب می دانند و آزادی بیان را در اینترنت محدود می کنند.

علاوه بر آزادی بیان ، شما فقط می خواهید از آنچه که حالت ناشناس / حریم خصوصی مرورگر ارائه می دهد لذت ببرید - اطمینان حاصل کنید که هیچ ISP ، شرکت های داده کاوی یا آژانس های نظارتی قادر به نظارت بر فعالیت های شما نیستند..

یک VPN با رمزگذاری داده های شخصی و ترافیک آنلاین ، به آن کمک می کند ، و این امر را برای هر کسی که سعی در عادت کردن به اینترنت داشته باشد ، غیر قابل رمزگذاری می کند. بنابراین ، هیچ کس نمی تواند آنچه را که شما می گویید یا انجام می دهید در اینترنت را با موقعیت جغرافیایی واقعی و هویت آنلاین خود پیوند دهید.

2. این به شما کمک می کند تا به محتوای محدود دسترسی داشته باشید

اینترنت مملو از سیستم عامل های موسیقی و ویدئویی شگفت انگیز مانند Netflix ، iPlayer بی بی سی ، هولو و پاندورا است. این شرم آور است که همه کاربران آنلاین نمی توانند از همه آنچه وب سایت ارائه می دهند لذت ببرند. چرا؟ از آنجا که بسیاری از سیستم عامل ها محدودیت های جغرافیایی را اعمال می کنند که باعث می شود کاربران در صورت عدم حضور در موقعیت جغرافیایی "صحیح" به تماشای / گوش دادن به مطالب مختلف بپردازند.

به عنوان مثال ، اگر اهل ایالات متحده آمریکا نیستید ، نمی توانید از کتابخانه Netflix ایالات متحده یا رادیو Pandora لذت ببرید. با اتصال به سیستم عامل ها ، وب سایت ها می دانند که آدرس IP واقعی شما چیست (و به تبع آن - موقعیت مکانی شما چیست) و دسترسی به محتوای آنها را مسدود می کند یا شما را به صفحات دیگر هدایت می کند..

"اما اگر من در حال حاضر به محتوای مورد نظر خود دسترسی داشته باشم ، باید از VPN استفاده کنم؟"

خوب ، اگر مشترکی باشید که به طور معمول به چنین محتواهایی دسترسی داشته باشد ، اما برای مدتی خارج از کشور است ، می تواند بلوکهای جغرافیایی را نیز تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال ، شما ممکن است در Hulu مشترک شوید ، اما اگر در خارج از آمریکا (خواه در خارج از کشور کار می کنید ، مهاجر هستید ، در ارتش یا فقط در تعطیلات) قادر به تماشای نمایش ها یا فیلم های مورد علاقه خود نخواهید بود. ).

چرا از یک vpn استفاده می کنیم

خوشبختانه ، یک VPN می تواند با مخفی کردن آدرس IP شما ، و جایگزین کردن آن با آدرس سرور VPN در کشوری که محتوای جغرافیایی مسدود شده ، آن مشکل را برطرف کند. بنابراین ، برای دسترسی به Hulu ، فقط باید به یک سرور VPN مستقر در ایالات متحده متصل شوید.

محدودیت های جغرافیایی تنها چیزی نیستند که بین شما و محتوای آنلاین وجود دارد. محدودیت های شبکه در محل کار یا مدرسه می تواند شما را از لذت بردن از موسیقی و برنامه های مورد علاقه خود در اوقات فراغت جلوگیری کند - همه به این دلیل که یک مدیر شبکه باید برخی از قوانین سخت و آزار دهنده را دنبال کند.

خب ، مشکلی وجود ندارد - از آنجا که یک VPN آدرس IP شما را پنهان می کند ، به شما امکان می دهد تا به راحتی از فایروال ها دور شوید ، به شما امکان می دهد تا هنگام کار به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید ، یا آخرین سری Netflix را در وقت ناهار خود قرار دهید..

3. VPN اتصالات آنلاین شما را ایمن می کند

با توجه به اینکه حملات جرایم سایبری امروزه به یک تهدید جدی تبدیل شده است ، شما باید هر زمان که از اینترنت استفاده می کنید اقدامات امنیتی اضافی انجام دهید - به ویژه هنگامی که به شبکه های WiFi نا امن وصل می شوید. هرچند ممکن است در هنگام دسترسی به وب دسترسی راحت داشته باشید ، شبکه های ناامن بسیار خطرناک هستند زیرا هکرها می توانند به راحتی اتصالات شما را ببندند و داده های حساس مانند موارد زیر را سرقت کنند:

 • جزئیات حساب بانکی
 • اعتبار ورود
 • اطلاعات کارت اعتباری

و به این باور نرسید که شبکه های امن و شبکه خانگی شما 100٪ امن هستند ، به دام نمی افتید. با آسیب پذیری KRACK Attack که در سال 2017 مشاهده شد ، حتی دستگاه های دارای قابلیت WPA2 می توانند توسط مجرمان سایبری هک شوند. تا زمانی که WPA3 همراه نشود ، دیگر نباید شانس استفاده کنید و فقط هنگام دسترسی به وب از VPN استفاده کنید - تمام داده ها و ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می کند و اطلاعات خصوصی را از هکرها ایمن می کند.

4. یک VPN به شما کمک می کند تا از نظارت انبوه آنلاین جلوگیری کنید

با پیشرفت روزافزون اینترنت ، دولتها بیکار نماند. تعداد زیادی آژانس نظارتی دولتی شروع به ایجاد برنامه های نظارتی کرده اند که از اطلاعات موجود در وب برای نظارت بر کاربران اینترنت در سراسر جهان استفاده می کنند.

برنامه PRISM NSA یکی از شناخته شده ترین برنامه های نظارت جمعی در حال حاضر است. در واقع قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد مصرف کنندگان ISP (و سایر شرکت ها) در داخل و خارج از ایالات متحده است.

و همانطور که گفتیم ، PRISM تنها برنامه نظارت گسترده نیست که هنگام حضور در اینترنت باید نگران آن باشید. چندین برنامه دیگر در سراسر جهان وجود دارند که حریم خصوصی شما را تهدید می کنند.

بسیار خزنده ، درست است?

نیازی به نگرانی نیست - با یک VPN می توانید Big Brother را از نگه داشتن زبانه ها در آنچه که در اینترنت انجام می دهید جلوگیری کنید. این سرویس اتصالات شما را به طور کامل رمزگذاری می کند ، اطمینان حاصل می کند که هیچ سازمان دولتی نمی تواند هر زمان که بر آنها نظارت داشته باشد ، داده های حساس را جمع آوری کند.

5. این امر باعث می شود که تبلیغ کنندگان از "دوستانه" بودن با شما نگذرند

"چرا مردم از سرویس های VPN استفاده می کنند اگر قبلاً مواردی مانند Adblock داشته باشند؟"

خوب ، مسئله در مورد مسدود کننده های تبلیغاتی این است که آنها ممکن است مانع از قرار گرفتن در معرض تبلیغات شوند ، اما آنها واقعاً در مورد محافظت از حریم خصوصی شما در برابر تبلیغ کنندگان کار زیادی نخواهند کرد. در صورت استفاده از مسدود کننده تبلیغات ، آنها هنوز هم می توانند داده های مربوط به عادت های آنلاین خود را جمع آوری کنند.

در حقیقت ، در کشورهایی مانند ایالات متحده ، تبلیغ کنندگان شخص ثالث حتی می توانند اطلاعات مربوط به تنظیمات اینترنتی شما را از ISP شما خریداری کنند. با اطمینان می توان گفت که چنین مواردی ممکن است در سایر کشورها نیز اتفاق بیفتد ، فقط در مورد پایین آمدن - به ذکر اینکه تبلیغ کنندگان نمی توانند در مورد عادات آنلاین شما از وب سایت های دیگر نیز اطلاعات کسب کنند..

چرا باید از vpn استفاده کنم

خوشبختانه ، یک VPN می تواند با محافظت از حریم خصوصی آنلاین و رمزنگاری ترافیک اینترنت شما ، امور را تغییر دهد ، اطمینان حاصل کند که ISP و تبلیغ کنندگان شما نمی توانند همه کارهای شما را بطور آنلاین نظارت کنند و از این اطلاعات سرمایه گذاری کنند.

6. A VPN به شما کمک می کند تورنت ها را با خیال راحت بارگیری کنید

در حالی که به اشتراک گذاری فایل می تواند بسیار مفید باشد ، ممکن است بسیار خطرناک باشد - به حدی که ممکن است خطر دریافت اعلان های DMCA یا حتی بدتر از آن را داشته باشید - مجبور به پرداخت جریمه های کلان ، پایان دادن به دادگاه یا حتی بسته به زندان بودن مقررات و قوانین حق چاپ در کشور شما.

خوشبختانه ، با یک VPN ، شما فقط می توانید به یک سرور در کشوری وصل شوید که torrenting مشکلی ندارد (مانند رومانی یا سوئیس) ، و تورنت ها را بدون خطر بارگیری کنید.

"اما اگر من در کشوری زندگی می کنم که تورنت موضوع تابو نیست ، از VPN استفاده می کنم؟"

خوب ، VPN فقط به شما کمک نمی کنند که هنگام مشارکت در اشتراک فایل از مشکل قانونی خودداری کنید. از آنجا که آنها آدرس IP شما را پنهان می کنند ، به شما کمک می کنند تا از حریم خصوصی خود در برابر Swarm (تعداد کل افراد در حال بارگیری / بارگیری تورنت / بارگیری) استفاده کنید. می بینید ، کاربران در Swarm معمولاً می توانند آدرس IP شما را ببینند ، و این می تواند موارد زیادی راجع به شما برای آنها بیان کند ، مانند:

 • شما از کدام کشور هستید
 • اهل کدام شهر هستید
 • حتی ISP شما کیست

اوه ، و به عنوان یک سلب مسئولیت واضح - ما در اینجا در CactusVPN دزدی دریایی غیرقانونی و نقض عمدی کپی رایت را تشویق یا محکوم نمی کنیم. با این حال ، ما می دانیم که بسیاری از افراد تنها با استفاده از تورنت می توانند به پرونده های کار یا مدرسه و سرگرمی دسترسی پیدا کنند.

7. غلبه بر سانسور دولت را ممکن می کند

علاوه بر نظارت بر کارهایی که مردم در اینترنت انجام می دهند ، بسیاری از دولت ها دوست دارند آنچه را که مردم می توانند در وب ببینند یا انجام دهند نیز کنترل کنند. در بسیاری از کشورهای جهان ، شما نمی توانید به برخی از وب سایتها دسترسی پیدا کنید یا از خدمات مختلف آنلاین (مانند YouTube ، Facebook یا Gmail) استفاده کنید..

در اینجا نمای کلی از حقوق اینترنت در سراسر جهان ارائه شده است ، که می توانید به روشنی ببینید که کدام کشورها قسمتهای اینترنت را سانسور می کنند.

به راحتی می توان درک کرد که چگونه می تواند یک مشکل جدی باشد نه تنها اگر شما در کشوری زندگی کنید که دولت اینترنت را سانسور می کند ، بلکه همچنین اگر در تعطیلات یا برای کار به چنین مکانی مراجعه می کنید.

خبر خوب این است که یک VPN آدرس IP و فعالیت های آنلاین خود را پنهان می کند ، به شما این امکان را می دهد تا به طور مؤثر از هرگونه فایروال اجرا شده توسط دولت دور شوید..

8. این به شما کمک می کند استراتژی های SEO را امتحان کنید

افراد زیادی این موضوع را درک نمی کنند ، اما استفاده از VPN برای استراتژی های سئو شما در واقع امکان پذیر است. از آنجا که این سرویس موقعیت مکانی واقعی شما را مخفی می کند و به شما امکان می دهد ظاهراً اهل کشور دیگری باشید ، می توانید نتایج SEO محلی را در سایر بازارهای بین المللی مشاهده کنید.

در اصل ، اگر به عنوان مثال اهل ایتالیا هستید و می خواهید در ایالات متحده به بازار عرضه کنید ، قادر خواهید بود با استفاده از سرور VPN ایالات متحده به دنبال چه کلماتی باشید..

دلایل استفاده از vpn

مطمئناً امکانات زیادی وجود دارد ، اما این تنها راهی نیست که یک VPN می تواند به شما در برنامه های سئو کمک کند. در اینجا روش های دیگری وجود دارد که می توانید با استفاده از VPN برای SEO از آنها سود ببرید:

 • شما می توانید از راه دور بدون نگرانی کار کنید.
 • می توانید حریم خصوصی خود را در برابر رقبای خود محافظت کنید (مانند مطمئن شوید که هنگام بازدید از وب سایت آنها متوجه نمی شوند).
 • می توانید از درخواستهای جستجوی آزار دهنده Google reCAPTCHA دور بزنید.

در صورت تمایل به خواندن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، لطفاً مقاله جامع ما در مورد این موضوع را بررسی کنید.

9. یک VPN تجربه بازی شما را بهبود می بخشد

بله ، درست آن را شنیده اید - در واقع می توانید از VPN برای موارد مرتبط با بازی ویدیویی استفاده کنید. در اینجا لیستی کوتاه از کارهایی که می توانید با VPN انجام دهید وجود دارد:

 • در هر منطقه ای که می خواهید بازی کنید (حتی اگر جغرافیایی قفل شده باشد)
 • بازی های جدیدتر را قبلاً انجام دهید
 • ممنوعیت IP آزار دهنده را دور بزنید
 • بازی کنید که ممنوع شد
 • به طور بالقوه زمان تاخیر و پینگ را کاهش می دهد
 • از حملات DDoS در برابر بازنده های دردناک محافظت کنید

و همه این موارد ممکن است زیرا VPN هویت آنلاین شما را پنهان می کند و ترافیک اینترنت و داده های شخصی شما را رمزگذاری می کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از VPN برای بازی ، در صورت تمایل مقاله عمیق ما را بررسی کنید.

10. یک VPN می تواند در بلیط هواپیما پس انداز کند

اگر قبلاً از این موضوع آگاهی نداشتید ، خطوط هوایی در واقع تبعیض قیمت آنلاین را اعمال می کنند - اساساً قیمت های مختلفی را برای کاربران اینترنت از کشور های مختلف نشان می دهند. این بدان معنی است که اگر به عنوان مثال اهل ایالات متحده آمریکا هستید ، ممکن است بلیط های گرانقیمت تری نسبت به کسی از هند نشان دهید. همه اینها نیستند - اگر وب سایت هواپیمایی شما را به عنوان یک بازدید کننده در حال تکرار (براساس آدرس IP شما) شناسایی کند ، ممکن است بلیط های گرانتری نیز به شما نشان داده شود..

خوب ، شما می توانید با استفاده از VPN برای ماسک کردن آدرس IP خود این مشکل را دور بزنید - یا به نظر برسید که از کشوری که کمتر توسعه یافته است ارتباط برقرار می کنید ، یا این واقعیت را دارید که یک بازدید کننده مکرر هستید. حذف کوکی در دستگاه شما در کنار این نیز کمک می کند.

با این وجود ، باید این نکته را ذکر کنیم که هیچ تضمینی ارائه نمی دهیم. با این حال ، با توجه به تجربیات خودمان و تحقیقات ما ، امکان ذخیره هر جایی بین دو دلار تا صدها دلار در پرواز وجود دارد.

در حقیقت ، هنگامی که ما این مقاله را نوشتیم (جایی که در مورد این موضوع به صورت عمیق تر بحث می کنیم) ، یک آزمایش سریع انجام دادیم و دریافتیم که می توانیم در یک پرواز هواپیمایی یونایتد با آدرس IP رومانی حداکثر 450 دلار پس انداز کنیم..

11. این به شما در مبارزه با پهنای باند ناعادلانه کمک می کند

با مفهوم پرش پهنای باند آشنا نیستید؟ در واقع ، زمانی است که ISP شما در طول ماه میزان استفاده از داده های شما را کنترل می کند ، و آنها تصمیم می گیرند که از داده های "بیش از حد" برای یک فعالیت آنلاین خاص (بارگیری فایل ها ، پخش ، بازی های آنلاین و غیره) استفاده می کنید. برای کاهش استفاده "گسترده" از داده ها ، سرعت اینترنت شما را تحت فشار قرار می دهند.

ISP ها معمولاً این کار را برای کاهش احتقان شبکه انجام می دهند. با این حال ، بسیار محتمل است که آنها از پرتاب کردن پهنای باند به عنوان راهی برای "متقاعد کردن" شما برای خرید یک برنامه داده گران تر ، بزرگتر یا اشتراکی مناسب تر استفاده کنند..

چگونه یک VPN با این کار کمک می کند؟ خوب ، این همه ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می کند ، اطمینان حاصل می کند که ISP شما نمی تواند آنچه شما انجام می دهید را بصورت آنلاین مشاهده کنید. در نتیجه ، آنها نمی توانند پهنای باند شما را پرتاب کنند.

12. یک VPN می تواند به کار کمک کند

به طور طبیعی ، شما واقعاً نمی توانید از VPN برای هر جنبه مرتبط با کار استفاده کنید. با این وجود می توان از آن برای بهبود کیفیت زندگی در محل کار استفاده کرد. به عنوان مثال ، اگر مجبورید تحقیقات زیادی در بازار انجام دهید (به خصوص در ایالات متحده) ، یک VPN به شما کمک می کند تا وب سایت های محدود شده از نظر جغرافیایی را مسدود کنید. این امر می تواند به ویژه مفید باشد اگر با مشتری کار می کنید که وب سایت وی در خارج از کشور جغرافیایی مسدود شده باشد.

ما قبلاً نحوه کمک به یک VPN در استراتژی های سئو را پوشش داده ایم ، اما این روش دیگری است که یک VPN به شما کمک می کند تا در محل کار باشید - با تأمین امنیت کنفرانس های VoIP. علاوه بر این فقط برقراری تماس های شما ، یک VPN همچنین می تواند به شما در دریافت خدمات تماس بهتر با سرویس هایی مانند Skype کمک کند. اگر مایل به خواندن اطلاعات بیشتر در مورد VPN و تماس های VoIP هستید ، این مقاله را بررسی کنید.

چرا از vpn استفاده می کنیم

یک VPN همچنین می تواند داده های مربوط به کار را هنگام دسترسی به کارمندان خارج از دفتر در شبکه های WiFi نا امن دسترسی پیدا کند. با این وجود ، لازم به ذکر است که این روش برای تجارت های کوچک و متوسط ​​مناسب تر است ، زیرا شرکت های بزرگ معمولاً VPN های شرکتی خود را برای این کار دارند.

CactusVPN - بهترین راه برای لذت بردن از تمام استفاده های خدمات VPN

صرف نظر از اینکه کدام یک از دلایلی که در این مقاله بیان کردیم شما را به استفاده از سرویس VPN انگیزه می دهد ، ما به عقب برگردیم. CactusVPN رمزنگاری عالی AES را ارائه می دهد که داده ها و ترافیک ، پهنای باند نامحدود و سرورهای پر سرعت را کاملاً تضمین می کند..

از میان سرورهای 28+ ما ، 9 نفر از آنها پشتیبانی P2P را ارائه می دهند ، همچنین خدمات ما دارای یک Killswitch است تا اطمینان حاصل شود که همیشه از شما محافظت می شود - حتی وقتی ارتباط شما پایین می آید. همچنین ، ما برنامه های کاربرپسندی را ارائه می دهیم که در چندین دستگاه کار می کنند و نصب آنها آسان است ، و یک Smart DNS که بیش از 300 وب سایت محدود جغرافیایی را مسدود می کند.

احساس کمی قاطع?

مشکلی وجود ندارد - ما در واقع یک دوره آزمایشی 24 ساعته رایگان برای خدمات VPN خود (بدون نیاز به کارت اعتباری) ارائه می دهیم ، به این ترتیب که شما وقت کافی برای دیدن اینکه آیا این در واقع تمام نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر ، دارید. بعلاوه ، پس از تبدیل شدن به یک کاربر CactusVPN ، شما همچنان تحت پوشش ضمانت 30 روزه برگشت پول ما قرار خواهید گرفت.

چرا مردم از خدمات VPN استفاده می کنند؟ برای تجربه اینترنت ، روشی که برای لذت بردن از آن استفاده می شد

بنابراین ، چرا ما از خدمات VPN استفاده می کنیم؟ خوب ، به عبارت ساده - تا بتوانیم از نظارت اینترنت ، سانسور ، هکر و بدون محدودیت لذت ببریم. این سرویس آدرس IP کاربر را پنهان می کند و اتصالات آنلاین آنها را رمزگذاری می کند ، به طور موثر تشخیص هویت آنلاین واقعی خود را برای هر کسی دشوار می کند.

در کل ، بیشتر افراد از VPN استفاده می کنند:

 • دور زدن بلوک های جغرافیایی ، دیوارهای آتش آزار دهنده و سانسور دولت
 • از داده های آنها در برابر نظارت گسترده ، تبلیغ کنندگان و هکرها محافظت کنید
 • آزادی بیان آنها را بصورت آنلاین تأمین کنید
 • پروازهای ارزان تری دریافت کنید
 • از تجربه بهتری در محل کار لذت ببرید
 • استراتژی SEO خود را بهبود بخشید
 • از پرتاب باند جلوگیری کنید

البته ، ما خوشحال تر از این خواهیم بود که بدانیم چرا فکر می کنید مردم از VPN استفاده می کنند ، و آنچه را که شما شخصاً دوست دارید با استفاده از یک سرویس VPN استفاده کنید ،.

چرا مردم از خدمات VPN استفاده می کنند؟ |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map