מה ההבדל בין שירותי VPN לשירותי פרוקסי? |


מהו פרוקסי?

פרוקסי הוא שירות המאפשר להסתכל את כתובת ה- IP שלך ולגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים או מוגבלים על ידי חומת אש. זה יכול להיות מחשב או יישום הפועל כמתווך בין המכשיר שלך לא רשת.

איך עובד פרוקסי?

זה פשוט - כשאתה משתמש בשרת proxy, הבקשה שאתה שולח לא ברשת (קישור לאתר, למשל) יורט על ידי ה- proxy. ואז, אחד משני דברים יקרה:

  1. הפרוקסי יבדוק את המטמון המקומי שלו לראות אם יש לו את התוכן שביקשת מאוחסן בו. אם כן, הוא יחזיר את התוכן מבלי להעביר את בקשתך לא ברשת.
  2. הפרוקסי יעבור את בקשתך לרשת אם אין בתוכן המקומי את התוכן שאתה רוצה. זה שהוא יקבל את המידע, הוא ישלח אותם למערכת שלך.

מהו VPN?

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא שירות בו תוכל להשתמש כדי לגשת לרשת בצורה בטוחה. זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך, מצפין את התעבורה והנתונים שלך באינטרנט ועוזר לך לעקוף חסימות גיאוגרפיות וחומות אש.

כיצד עובד VPN?

בעיקרון, ה- VPN פועל כמתווך בינך יש ספק האתר שלך. אתה מפעיל את המשתמש, מתחבר לשרת VPN ותעבורת האינטרנט שלך מופנית דרכו. גם כתובת ה- IP שלך מוחלפת בכתובת ה- IP של השרת.

כל בקשות החיבור שלך מוצפנות תחילה על פי לקוח VPN, ואז נשלחות לשרת VPN, השרת מפענח שיש ואז מעביר אותם לרשת. האיש שהנתונים המבוקשים מתקבלים על ידי השרת, הם מצפינים אותם ושולחים אותם בחזרה לאזור VPN במערכת שלך. לאחר קבלת התוכן, לקוח ה- VPN יפענח אותו עבורך.

VPN ושירותי פרוקסי?

למרות ששירותי VPN ושירותי פרוקסי נראים דומים מאוד, הם אכן עובדים אחרת. סיפור קצר ארוך, שירותי רשת VPN וגם שירותי אינטרנט פרוקסי יסתירו הפרויקט בסיסי את ה- IP והזהות המקוונת שלך, כאשר ההבדל יגרי ב- VPN והפרוקסי הוא ש- VPN יצפין את כל הנתונים שלך..

אם ברצונך לגלות מה ההבדל האמיתי והעמוק בין השירותים פרוקסי לשירותי VPN, עליך לראות איך כל השירות מתפקד בקטגוריות הבאות:

אבטחה מקוונת

עם VPNs, Li Liechten Marma High. VPNs בדרך כלל ישתמשו גם בפרוטוקולי VPN מאובטחים, כמו SoftEther ו- OpenVPN.

אבטחה מקוונת

פרוקסי לרוב לעשות משתמשים בכל סוג של הצפנה, כך שנשארים חשופים באינטרנט. חלק משרתי פרוקסי עשויים להשתמש בהצפנה סגנון SSL, אבל אבטחה סגנון זה היא לרוע המזל לא אמינה מיוחדת.

דרך אחת של פרוקסים יכולה להיות שם ביטחון מסוים היא חסימת הגישה לאתרים זדוני כך שמשתמשים כמוך לא יתחברו אליהם בטעות. לכאורה, יש גם סיכוי שאם אתה ניגש לאתר נגוע בתוכנה זדונית באמצעות פרוקסי, התוכנה הזדונית בסופו של דבר מגיע על שרת ה- Proxy במקום המכשיר שלך, אם אין שום אחריה שהיא נכונה.

יחד, שרת פרוקסי אכן מסתיר את כתובת ה- IP שלך ממש כמו שרת VPN עושה. VPN במקרה זה הוא עובד שבשרת שרת ה- proxy תמיד יכול לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך כשאתה משתמש בשירות ה- proxy. ספק VPN בדרך כלל לא יכול לראות את הכתובת שלך כשאתה מתחבר לשרת VPN מכיוון שתעבורת שרת לקוח VPN-VPN מוצפנת מקצה לקצה. VPN היה רואה את כתובת ה- IP האמיתית שלך, אם היא מכובדת, הם לא ישמרו על זה יומנים.

פרטיות באינטרנט

VPN יכול להציע לך רמת פרטיות מקוונת טובה יותר מאחר להבין התעבורה שלך באינטרנט מוצפנת אמיתי. זה אומר שאף אחד לא יודע לפקח על מה שאתה עושה באינטרנט - לא ספק שירותי האינטרנט שלך, לא סוכנות פיקוח ממשלתית, ולא שום דבר האקר שיהיה מעולם.

השתמש בפרוקסי, אתה לא ממש נהנה מפרטים מקוונת רבה יותר מכיוון שתעבורת האתר שלך בדרך כלל אתה מוצא, יש לספק את האתר שלך (וכל אחד אחר את הספר מעניין) אתה יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט. מה כן, אם אתה ניגש למשהו באמצעות HTTP בעת שימוש בשרת פרוקסי, בעל ה- proxy אתה יכול גם להמשיך לעבוד אחר פעילויות המקוונות שלך.

אתה יכול להוריד את הסיכונים האלה באמצעות שרת פרוקסי מוצפן, כבר הזכרנו כי קידוד ה- SSL הם המשתמשים אינם אמין במיוחד..

מהירויות מקוונות

בדרך כלל אין השפעה ישירה על מהירות האתר שלך מכיוון שהוא בדרך כלל לא משתמש בהצפנה חזקה (או בכל הצפנה משהו). יתרה מזאת, פרוקסי עשה לטעון דפי אינטרנט מבוקשים יותר יותר אם הם נשמרים במטמון או מקומי מכיוון שהם צריכים להעביר את הקישות שאתה לא יכול..

מהירות DNS חכמה

עליכם לדעת שרובי פרוקסי נוטים לעיתים להיות צפופים. כתוצאה של פעולה, תמיד יש סיכוי שתתמודד עם מהירויות אימות יותר.

VPN, בין זאת, עשה להאט מעט את המהירות שלך לפעמים בגלל ההצפנה שלו. המרחק בינך דרך שרת ה- VPN עשה לתרום גם לאפקט ההאטה הזה (עם זה אתה יכול לומר את הדבר הזה לגבי שרתי פרוקסי). כמובן, זה לא מובטח שיקרה 100% מהזמן, ואולי זה אפילו לא מורגש מדי.

אם כן, אם תבחר ספק VPN שמציע פרוטוקולי VPN מרובים, אפשר שתוכל להשתמש באחד הנוטה להציע מהירויות טובות יותר (כמו SoftEther, למשל).

יכול להיות לך VPN יכול לעזור לך להיפטר ממצב רוחב הפס מאחר שהוא מצפין את התנועה שלך. אם אינך בקיא במשרתת רוחב הפס, אם יש לך ספק את האתר שלך מגביל את רוחב הפס שלך מכוון שאתה משתמש ב"יותר מדי נתונים ", משהו שיכול להוריד את המהירות המקוונת שלך.

תכונות נוספות

VPN, שרתי פרוקסי לקרוא מציעים בדרך כלל תכונות נוספות כמו Killswitch, Apps.Killer והגנה דרך דליפות DNS. דברים סטייל זה תורמים לרמת האבטחה והפרטיות שתוכלו ליהנות אותם, יש להם משפטים גם על חווית דרך.

תמחור

שרתי פרוקסי נוטים בדרך אחרת להיות חופשיים לשימוש - במיוחד פרוקסי ציבור. עם זאת, יש לך אפשרות לקבל יותר נכון להיות מנוסים על ידי מתנדבים. מה שכן, סביב 79% משרתי את פרוקסי החינמיים אפילו לא משתמשים ב- HTTPS, יש לך את הפרסום שלך. לא רק זה, אלא שחלק מהנוכלים בחינם עשויים להשתמש אפילו ב- JavaScript כדי להזמין את הספרים.

באשר ל- VPN, אתה יכול למצוא שירותים בחינם, הם לא שווים את זה בכלל. עדיף (ובטוח יותר) השתמש בשירותי VPN בתשלום. בשבת מ- VPN ופרוקסי בחינם, VPNs בבשלום מציעים אמינות, תמיכה וביטחון טובים יותר.

סמנכ"ל רשת פרוקסי - מה עליך לבחור?

אם לשפוט לפי מה שדיברנו זה עתה, נראה ש- VPN הוא הכי טוב שלך אם אתה רוצה את החוויה מקוונת נהדרת. כמובן שבסופו של דבר ההחלטה תלויה בך. אם כן, אתה רוצה לוודא שהנתונים והתנועה המקוונת שלך.

מצד שני, אם אתה רק רוצה לעקוף את חסימות הגיאוגרפיות ולהסתיר את הכתובת של ה- IP שלך..

מחפש שירות VPN High-End המציע גם שרתי פרוקסי?

CactusVPN הוא בדיוק מה שאתה צריך אז. אנו מציעים שירות VPN המתכון גם לשירות פרוקסי מכיוון שרתי ה- VPN שלנו באמת כפולים כמו שרתי פרוקסי.

שירות ה- VPN שלנו משתמש בהצפנת AES עוצמתית כדי לוודא שהנתונים והתנועה שלך תמיד בטוחים. מלבד זאת, אנו גם מבטיחים שהפרטיות שלך מוגנת באמצעות מדיניות ללא יומן שלנו ותכונת קילסוויץ 'שלנו..

אם כבר מדברים על שרתי VPN, אנו מציעים 28+ שרתים מהירים ברחבי העולם, וכל השרתים שלנו מצוינים ברוחב פס בלתי מוגבל. יתרונות על כן, CactusVPN עובד על מספר מכשירים ומערכות הפעלה באמצעות היישומים שלנו השירותיים יד.

רוצה להשתמש בפרוקסי? אין בעיה!

במקרה והיית מעוניין להשתמש רק בשרתי פרוקסי, או שאתה חושב שאתה לפעמים מעדיף להשתמש בפרוקסי במקום VPN, אתה יכול להשתמש בשרתי ל- VPN שלנו שמשתמשים כשרתי פרוקסי. אתה יכול להשתמש בשירותים נוספים זה ללא תשלום אם אתה משתמש ב- CactusVPN.

בטל את החסימה של למעלה מ -300 אתרים בכמה לחיצות

יש לך שירות נוסף בחנות עבורך - ה- DNS החכם שלך יכול לתת לך את הגשת ל -300 אתרי אינטרנט מוגנים לגיאוגרפיים ממדינות כמו בארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה., צרפת, גרמניה , שוודיה, שוויץ, פולין.

נסה לנסות את שירותינו ללא תשלום

אנו מציעים ניסיון חינם 24 שעות ביממה עבור שירותי ה- VPN והפרוקסי שלנו, כך שיש לך מספיק זמן לראות אם הם עונים על כל הצרכים שלך. אל תדאג - אין צורך בפרטי כרטיס אשראי.

בנוסף, לאחר שתבחר בתכנית מנוי, אתה עדיין תחויב בכספי ההחזר הכספי שלנו ל 30 יום אם הם לא עובדים איך שמפורסם..

ההבדל בין שירותי VPN לשירותי פרוקסי - השורה בתונה

למרות שהשירותים דומים אמת, ההבדל בין השירות VPN לשירותי פרוקסי די ברור - VPN כדי לקבל את החוויה שניתנה לך ביותר, אתה צריך לחפש ספק VPN אחר שרתי ה- VPN שלו...

מה ההבדל בין שירותי VPN לשירותי פרוקסי? |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map