איך עובד VPN? |


נכון לפני שנגיע לזה, נסקור מה זה VPN ואז נציג (הצד איורים) איך אתה חווה חיבור מקוון בלי ועם VPN - כך שתוכל להבין טוב יותר איך אתה יכול לעבוד..

מהו VPN?

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא השירות שאתה יכול להשתמש בו כדי להגן על המידע האישי שלך והתבורה המקוונת באינטרנט. בעיקרון, השירות מייצר חיבור מאובטח ומוצפן בין המכשיר שלך לשרת VPN. כל חיבורי האינטרנט שלך עוברים דרך ספק שירותי האינטרנט שלך, הם לא יכולים לפקח אותם יותר. כמו כן, כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת.

איך אתה מתחבר לא ברשת ללא VPN

להלן ייצוג מדויק של התנהלות החיבור שלך לא רשת:

חיבור לא מוגן לא באינטרנט

מהר מאוד מתברר שבכל פעם שאתה מתחיל לא רשת, התוכנה והתבורה שלך עוברים על הספק שירותי האינטרנט שלך בפורמט קריא, הם באמת יכולים לראות את כל מה שאתה עושה באינטרנט.

ספקים של שירותי אינטרנט רבים צריכים לציית לחוקי שמירת נתונים, הם לא מקובלים. כן, זה קשור לחשבון שלך. למקומות כמו ארה"ב הם יכולים אפילו לבקר מידע זה למפרסמים של צד שלישי.

מלבד זאת, האקרים מה היו איומים נוספים מכוונים שהם יכולים לציין את הקשרים שלך. הם יכולים להשתמש בהם כדי לגנוב מכם כסף או לבצע את גניבת זהות, או שהם צריכים למכור פומבית ברשת העמוקה. אה, ואל נשכח מסוכנויות מעקב שיכולות לשמור בחופשיות על כל ההרגלים המקוונים שלך.

וזה לא הכל - הנתונים האישיים והתעבורה המקוונת שלך האישיים שנחשפים באינטרנט ללא VPN. גם כתובת ה- IP שלך וכתוצאה ממנה - המיקום הגיאוגרפי שלך נחשף.

לא חושבים שזה משהו שצריך לדאוג לו? יש אנשים שבאמת יכולים להשתמש בכתובת ה- IP החשיבה שלך כדי לאסוף את המידע הקשור אליה, כמו המדינה והעיר בה אתם גרים. במצבים מסוימים, פושעי רשת יכולים אפילו לגלות שמספק שירותי האינטרנט שלך, או סתם להשתמש בכתובת ה- IP שלך כדי שתוכל להתקין את המפות ממוקדות נגד המכשירים והנתבים שלך.

האם אתה יודע מה אתה יודע? אתה יכול להזמין את זה? אתה יכול לתת לך את זה?

 • הודעות DMCA
 • קנסות ענקיים
 • עונשי מאסר

איך אתה מתחבר לא באינטרנט באמצעות VPN

המשתמש הזה ב- VPN:

VPN

בעיקרון אתה משתמש בלקוח VPN כדי להתחבר לשרת VPN אתה יכול להשתמש בגישה לאינטרנט. התנועה הנכנסת נשלחת למכשיר שלך דרך שרת VPN למסוח. VPN עובדים.

מכיוון שמוקמת "מנהרה" מוצפנת בינך שיש שרת VPN, ספק שירותי האינטרנט שלך (או כל אחד אחר, המידע העניין) לא יכול לפקח על התעבורה והנתונים המקוונים שלך. רק המכשירים בכל קצה המנהל של ה- VPN (לקוח ה- VPN במכשיר והשרת ה- VPN) הם יכולים לפתוח את המידע כאילו הם יכולים להציב אותו. כמו כן, שרת ה- VPN יחליף את כתובת ה- IP שלך משלו האחת שהחיבור יכן, באופן יעיל להסתיר את המיקום הגיאוגרפי שלך באופן מקוון.

בסך הכל, בניגוד לגישה לא רשת ללא VPN, ביצוע זה עם VPN מבטיח שתוכל ליהנות מגלישה פרטית, שקט נפשי לידעה שהמדינה האישי שלך מוגן וגישה בלתי אפשרית להגישה לתוכן (מכוון שהסטרת כתובת ה- IP שלך, אתה יכול להגביל את הגיוגרפיות וחומות אש מעצבנות).

כיצד עובד VPN?

VPN מסתמך על לקוח VPN, שרתי VPN (ים) ופרוטוקולי הצפנת VPN כדי להציע לך חוויה מקוונת ובטוחה. עצמו מייצר את החיבור המאובטח לשרתים, ושניהם מצפנים ומפענחים את המידע והתעבורה המקוונים שלך באמצעות סוגים שונים של פרוטוקולי VPN..

להלן סקירה מהירה של כל התהליך:

 1. אתה משתמש בלקוח VPN כדי להתחבר לשרת VPN. כשתעשה זאת עצמה מתחילה להצפין את הנתונים שלך.
 2. לקוח VPN מייצר חיבור לשרת המתאים דרך ספק שירותי האינטרנט שלך, ומקים את "מנהרת VPN".
 3. שרת ה- VPN מחליף את כתובת ה- IP שלך משלו (ובדרך זו מסתיר את המיקום הגיאוגרפי שלך), מתחיל לפענח את המספר שהוא מקבל וגייס את החיבורים שלך לרשת.
 4. ראש שרת VPN מקבל את התוכנית שהקבוצה שביקשת משרתי אינטרנט שונים, הוא מצפין אותם ושולח אותם למנהל הדרך לספק שירותי האינטרנט שלך...
 5. כאשר לקוח ה- VPN מקבל את התנועה הנכנסת, הוא מפענח אותה עבורך.

וככה בדיוק VPN עוזרים בגלישה פרטית ואיך הם עובדים. עשה כל כך עשוי לעשות ליראות כאילו ייקח הרבה זמן, אבל בדרך כלל זה קורה כמעט מיידל.

כיצד עובדים לקוחות VPN?

לקוחות VPN הם תוכנה שמספקים ספקי VPN למשתמשים שלהם לא יכולים להשתמש בהם כדי לתפעל את השירותים וה VPN שלהם במכשירים שלהם. לקוחות VPN עובדים בדרך כלל על מספר מכשירים ומערכות הפעלה, וקל להתקנה.

משתמשים בדרך כלל צריכים להפעיל את עצמם, ולבחור שרת שאליו הם רוצים להתחבר. בנוסף, הם עשויים להיות סטיילים לצילום אפשרויות חיבור קשורות, כמו לבחור בין TCP ו- UDP או פרוטוקול VPN הם רוצים להשתמש.

האיש שהמשתמש יבחר שרת, הלקוח יקים את החיבור, ויתחיל להצפין כל הקשת חיבור שהמשתמש ישלח לרשת.

מהי תוכנת לקוח VPN

לא כל המכשירים מציעים תמיכה לטענתם VPN, למשל - כמו קונסולות משחקים וכמה טלוויזיות חכמות, למשל. במקרה כזה, תחילה יש קשר חיבור VPN בנתב. הככה, כל המכשירים המתחבר לא הטלפון המוגבר המאפשר VPN יעשה זאת באמצעות חיבורים מאובטחים VPN.

עכשיו יישומי לקוח ליצור היחידים שם. מלבד לקוחות שפותחו על ידי ספקי VPN, יש לך גם לקוחות פרוטוקול VPN. לדוגמה, ל- OpenVPN לקוח משלה, יכול להיות גם SoftEther. לקוחות פרוטוקול VPN נוטים להיות קצת יותר מורכבים ולא באמת מציעים הרבה תאימות בין פלטפורמות, כך שרבים מהמשתמשים המקוונים מעדיפים לדבוק ביישומי לקוח במקום.

יתר על כן, לפעמים, לקוחות VPN לקרוא אפילו יישומים - רק פרוטוקולי VPN או לקוחות המשולבים במערכת הפעלה. פלטפורמת ה- VPN של Windows היא דוגמא טובה לכך. כן, כדאי להזכיר את המזכיר שהאפשרויות האלו הן יותר עשה זאת בעצמך ולא אמינות במאת האחוזים.

איך פועלים VPN בנייד?

איך עובד VPN בנייד די דומה לאופן שבו עובד VPN. ההבדל היחיד שהוא צריך להוריד להוריד אתקין אפליקציית VPN במכשיר הנייד שלך - בדרך כלל iTunes או Google Play.

במקרה של VPN אין לקוח נייד עובד, הם בדרך כלל יציעו לך גישה למדריכים המראים לך כיצד להגדיר חיבור ידני..

איך פועלים מנהרות VPN והצפנה?

VPNs מסתמכים על הצפנה כדי לא לבטח את החיבור לאתר שלך ואת התנועה הנכנסת שאתה מקבל מהאינטרנט. במילים פשוטות, הצפנה היא דרך להמיר נתונים מתבנית קריאה לתבנית מקודדת. רק האדם / המכשיר שיש לו את מפתח הפענוח (במקרה זה, זה הקוח של ה- VPN והשרת את ה- VPN)..

VPN עובדת.

פרוטוקול VPN

VPN, פשוט חשוב על זה כרשת פרטית המוגדרת בין המכשיר שלך לשרת VPN. כולם מחוץ למנהרה (ספקי שירותי אינטרנט, סוכנויות למעקב, האקרים) לא יכולים להציץ לתוכה.

עכשיו, כמה חזק הצפנת VPN תלוי בפרוטוקול VPN בו משתמשת תוכנת ה- VPN. הצפנות פחות חזקות מציעות מהירויות מהירות יותר, הן הן פחות מאובטחות, ואילו פרוטוקולים חזקים יותר יכולים להעלות את המהירות שלך. באופן כללי אלה הפרוטוקולים של ה- VPN הנפוצים ביותר:

 • PPTP
 • IKEv2
 • SoftEther
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • OpenVPN

בשורה באטונה - הצפנה היא כיצד VPN מספק אבטחה באופן מקוון, כיצד VPN מסתיר אותך ואת התעבורה שלך באינטרנט, ואיך VPNs מחזיקים את האקרים..

VPN?

איך שרת VPN עובד זה פשוט - הוא מקבל תנועה מוצפנת מהמכשיר שלך, מפענח אותו ומעביר אותו לאינטרנט. בפעם הבאה הוא מצפין את המחשבים שהוא מקבל מהאינטרנט, והחזיר אותם אליך. המסע מפוענחים על ידי לקוח ה- VPN עבורך.

שרתי VPN

אם אתה סקרן אותם שרתי VPN, הם בעצם שרתים רגילים שמוגדרים עם תוכנות VPN ויש להם את העובדה הזו לוגיות ותקשורת יותר. ספקי VPN מארחים את השירות שלהם בשרתים אלה המספקים שלהם לצרכנים. תוכנת ה- VPN תטפל גם במכניקה של בקרת גישה, ובאבטחת חיבורי לקוח / שרת באמצעות סוגים שונים של פרוטוקולי VPN.

כמו כן, חיבור לשרת VPN כזה הוא כיצד VPNs משנים את כתובת ה- IP שלך. לאחר שתתחבר אליו, כתובת ה- IP שהוקצתה לספק את השירות של האתר שלך. אתה כל הכתובת של ה- VPN של שרת ה- VPN.

VPN טוב?

אנו כאן ב- CactusVPN קיבלנו את הפיתרון עבורך - שירות VPN מתקדם המתהדר בהצפנת AES עוצמתית, 6 פרוטוקולי VPN לבחירה ומדיניות ללא יומן. אה, ואנחנו מציעים גם 28+ שרתים מהירים (מתוכם 9 תומכים ב- P2P) ואפליקציות תואמות בין פלטפורמות.

בנוסף, מלבד אבטחה ופרטיות מהשורה הראשונה, אנו מציעים גם דברים טובים אחרים - כמו שירות DNS חכם שעוזר לך לבטל את חסימת יותר מ -300 אתרי אינטרנט מוגנים גיאוגרפיים בעולם, קילסוויץ '..

צריך זמן להחליט?

לנסות את התקופת הניסיון את החופשית באמת שלנו 24 שעות ביממה? לא נדרשים פרטי כרטיסי אשראי ותוכלו להשתמש בכל התכונות שלנו שלנו במלואם.

ויש עוד - הראשון שתהפוך לשמש קקטוס VPN על ידי בחירה באחד מההרשמות הידידותיות הזמן המצב שלנו, אתה עדיין תכוסה ברבות..

סיכום

אז איך עובד VPN? ובכן, הנה הגרסה הקצרה - התוכנה מצפינה את הקשות החיבור שלך לשרת VPN, ומידע האתר שהשרת שולח אליך בחזרה, ובכן מוודא שהספק שלך (שהוא המתווך בינך לשרת VPN) לא יכול לפקח עליו.

כמו כן, כשאתה המתחיל לשרת VPN, כתובת ה- IP שהוקצתה לספק את הטלפון שלך..

בסך הכל, ל- VPN יש שימוש רבים, ותמיד כדאי להסתכל על אחד מהם כשאתה ניגש לרשת - בין אם אתה רק רוצה ליהנות מפרטים משופרת, להגן על המסך שלך מהמאקרים או לגישה לתוכן מוגבל..

איך עובד VPN? |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 18

map