VPN uosto persiuntimas (viskas, ką turite žinoti)


Kas yra uostas?

Prievadas yra konkretus protokolui priskirtas skaičius, tai yra komandų ir taisyklių rinkinys, reglamentuojantis duomenų siuntimą ir priėmimą žiniatinklyje. To pavyzdys yra prievadas 443, kuris priskiriamas visiems duomenims, kurie perduodami per HTTPS.

Uosto numeris veikia kaip belaidis kanalas ir jis apsaugo nuo galimų skirtingų protokolų konfliktų. Prievadų numeriai taip pat yra būtini tinklo saugumui užtikrinti, nes užblokavus prievadą, tinklas taip pat bus užblokuotas.

Kas yra uosto ekspedijavimas?

Uosto peradresavimas (dar vadinamas prievadų žemėlapiais) yra būdas nukreipti kompiuterio prievadus tarp vietinio tinklo ir nuotolinių įrenginių. Ši technika paprastai naudinga norint nuotoliniu būdu pasiekti prie interneto prijungtus įrenginius ir paslaugas.

Uosto peradresavimas paprastai turi būti naudojamas kartu su kelvedžiu, nes minėtas maršrutizatorius greičiausiai naudoja NAT (tinklo adresų vertimą) - procesą, kuris paverčia atskirus vietinio tinklo įrenginių IP adresus į vieną IP adresą, iš esmės leidžiantį prie maršrutizatoriaus prijungtus įrenginius, turinčius savo tinklo adresus (pvz., nešiojamąjį kompiuterį ar žaidimų pultą) prisijungti prie interneto naudojant IP, kurį jums suteikė jūsų IPT.

Šiame kontekste uosto peradresavimas, kuris yra užkulisinis procesas, perima duomenis ir srautą, nukreipiantį į konkretų IP (šiuo atveju IP adresus, gautus per NAT), ir nukreipia juos į kitą IP ( pvz., įrenginį, kurį norite pasiekti nuotoliniu būdu).

Kaip veikia uosto ekspedijavimas?

Kai užklausą reikia siųsti internetu, sukuriami duomenų paketai, kuriuose yra informacijos apie minėtą užklausą, ir jie siunčiami internetu. Tarp įvairių duomenų tuose paketuose yra informacijos apie kompiuterio ar įrenginio paskirtį.

Paprastai duomenų paketo antraštę analizuoja tinklo maršrutizatorius. Po to paketas siunčiamas į paskirties vietą, esančią antraštėje.

Tačiau perduodant prievadą, perėmimo programa (pavyzdžiui, VPN klientas) patikrina duomenų paketo antraštę, mato tikslą ir perrašo antraštėje rastus duomenis. Tada duomenų paketas siunčiamas į naujai priskirtą tikslą. VPN atveju naujasis tikslas paprastai yra vienas iš VPN teikėjo naudojamų serverių.

Kodėl kai kurie VPT teikėjai siūlo persiųsti VPN prievadą?

Daugelis VPN teikėjų naudoja NAT ugniasienę, kad apsaugotų savo vartotojus nuo įeinančių ryšių, kurie gali būti kenksmingi. Nors tai yra naudinga, kartais gali sukelti problemų užblokuodama gaunamus ryšius, kurių vartotojai iš tikrųjų nori.

Pvz., NAT ugniasienė gali trikdyti kankinimus. Kaip? Na, viskas priklauso nuo „sėjimo“ veiksmo - priimant gaunamus ryšius iš kitų vartotojų, norinčių atsisiųsti failą į savo „torrent“ klientą. Sėjimas taip pat žinomas kaip prisidedantis prie torrento įkėlimo greičio, ir visų pirma būtina, kad visi galėtų atsisiųsti torrentą.

NAT ugniasienė gali užkirsti kelią kitiems P2P vartotojams užmegzti nepageidaujamus ryšius su jūsų klientu ir taip sustabdyti jūsų galimybę sėsti.

Tačiau jei VPN teikėjas siūlo prievadų peradresavimą, klientas nukreipia įeinančius ryšius, užtikrindamas, kad jie gali apeiti NAT ugniasienę.

Ar „Torrenting“ reikalingas VPN prievadas?

Ne visai. Jei trūksta uosto persiuntimo, tai netrukdys atsisiųsti. Įkėlimo greitis kartais gali užtrukti, tačiau tam tikrose situacijose vis tiek galėsite pasėti. Jei jums nerūpi prisidėti prie įkėlimo greičio ir norite atsisiųsti tik failą, VPN prievado peradresavimo nereikia.

Vienintelis būdas persiųsti uosto peradresavimą yra toks, kad kiekvienas spiečio vartotojas (visi torrentą atsisiunčiantys ir įkeliantys vartotojai) būtų už NAT užkardos..

Ar uosto ekspedijavimas yra saugus?

Bandymas rankiniu būdu nustatyti maršrutizatorių siūlyti prievadų peradresavimą gali būti šiek tiek problematiškas. Kodėl? Nes jūsų internetiniai ryšiai greičiausiai nėra tokie saugūs, kaip manote.

Kas yra kenkėjiška programa?

Persiuntę maršrutizatoriaus prievadus, gali atsirasti įvairių pažeidžiamumų, kuriuos gali išnaudoti elektroniniai nusikaltėliai ir kenkėjiškos programos, jei nesiimsite tinkamų saugumo priemonių, ypač jei uostą paliksite atvirą nuotolinei prieigai..

Kita vertus, VPN prievadų peradresavimas paprastai yra gana saugus, nes prievadų peradresavimas atliekamas ne jūsų, o VPN teikėjo pusėje. Be to, jūsų ryšį vis dar saugo VPN šifravimas.

Vis dėlto turime paminėti vieną dalyką - dar 2015 m. Buvo nustatyta, kad VPN teikėjams, siūlantiems VPN prievadų peradresavimą, iš tikrųjų buvo padaryta pažeidžiamumas (vadinamas „Port Fail“), kuris potencialiai galėtų atskleisti tikruosius VPN vartotojų IP adresus. Laimei, pažeidžiamumą lengva užkirsti, nors nėra jokios garantijos, kad visi VPN teikėjai, siūlantys uosto peradresavimą, per pastaruosius metus ėmėsi būtinų priemonių.

Žinoma, jei naudojate VPN tiekėją, kuris nesiūlo persiųsti VPN prievado, jums nereikia jaudintis dėl prievado gedimo, kuris gali išplisti jūsų IP adresą internete.

Reikia saugios VPN paslaugos?

Jei ieškote būdo, kaip apsaugoti savo asmeninius duomenis ir internetinį srautą žiniatinklyje, pritraukėme jus į tai. „CactusVPN“ siūlo aukščiausios klasės AES šifravimą, iki 6 VPN protokolų, iš kurių galima rinktis, neribotą pralaidumą ir ekonomiškas prenumeratas.

Be to, 9 iš 25 ir daugiau greitųjų serverių siūlo palaikomąjį palaikymą, o mes siūlome nemokamą 24 valandų bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Esmė - kas yra VPN prievadų persiuntimas?

VPN prievadų peradresavimas yra būdas VPN teikėjams, turintiems NAT ugniasienes, užkirsti kelią nekenksmingiems ryšiams, kurių gali turėti VPN vartotojai (pvz., Torrenting jungtys), kuriuos priešingu atveju filtruotų ugniasienė, ir modifikuoti duomenų paketų antraštėje rastą tikslą, kad padėtų jungtys apeina NAT ugniasienę.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad P2P neprivalomas VPN prievado peradresavimas. Tai reikalinga tik tuo atveju, jei norite įsitikinti, kad turėsite didelį sėjos greitį, arba jei kiekvienas asmuo, atsisiunčiantis / sėjantis torrentą, yra už NAT ugniasienės (o tai nėra labai tikėtinas scenarijus)..

Taip pat sunku pasakyti, ar teikėjas, siūlantis VPN prievadų peradresavimą, ėmėsi saugumo priemonių, kad apsaugotų prievado žlugimo priepuolį, ar ne (pažeidžiamumas, kuris gali nutekinti tikrąjį IP adresą, kai esate prisijungę prie VPN).

VPN uosto persiuntimas (viskas, ką turite žinoti)
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map