Kas yra VPN? (Viskas, ką reikia žinoti) |


Kas yra VPN?

Paprastai tariant, tai internetinė paslauga, kuri gali paslėpti jūsų IP adresą, kad paslėptų jūsų geografinę vietą, ir užšifruoti internetinius duomenis ir srautą, kad apsaugotų juos nuo vyriausybės stebėjimo, IPT šnipinėjimo ir elektroninių nusikaltėlių..

Bet ką reiškia VPN?

Na, santrumpa paaiškina virtualų privatų tinklą, tai reiškia, kad jis leidžia jums nustatyti privatų tinklą (tai nėra fizinis, vadinasi, „virtualioji“ dalis) viešajame tinkle (šiuo atveju internetas)..

Įmonių VPN palyginti su asmeniniais VPN

Norėdami geriau suprasti, kas yra VPN, turite išmokti atskirti įmonių VPT nuo asmeninių.

Trumpai tariant, asmeninis VPN yra paslauga, kurią siūlo VPN tiekėjai - trečiųjų šalių įmonės, siūlančios VPN funkcijas bet kokiam internetiniam vartotojui. Asmeninių VPT tikslas yra padėti jums - paprastam interneto vartotojui - saugiai naršyti internete ir apeiti visus jūsų patiriamus apribojimus..

Iš kitos pusės, įmonės VPT (dar vadinamas nuotolinės prieigos VPN) yra VPN ryšys, kurį stambios įmonės sukonfigūruoja įmonėje. Įmonių VPT iš esmės turi vieną tikslą - suteikti darbuotojams, savininkams ir suinteresuotoms šalims saugią nuotolinę prieigą prie įmonės duomenų.

Kas yra VPT teikėjas?

VPT teikėjas yra trečiosios šalies įmonė, siūlanti savo VPN ryšius, susidedančius iš programų, šifravimo, protokolų ir serverių, kaip paslaugą. Paprastai turite įsigyti prenumeratą, tačiau kai kurie paslaugų teikėjai gali pasiūlyti savo paslaugas nemokamai.

Jei norite sužinoti daugiau apie VPT teikėjus, spustelėkite šią nuorodą.

Kaip veikia VPN?

Paprasčiau tariant, iškart paleidus VPN klientą ir užmezgus ryšį su VPN serveriu, klientas pradės šifruoti visą srautą, kurį siunčiate į serverį. Kai klientas užmezga ryšį su serveriu, jūsų IP adresas pakeičiamas serverio adresu.

Kaip veikia VPN schema

Po to serveris iššifruoja visus duomenis, kuriuos jis gauna iš jūsų, ir persiunčia jūsų prisijungimo užklausas svetainei, kurią norite pasiekti. Kai serveris gauna prašomus duomenis (pvz., Tinklalapį), jis juos užšifruoja ir persiunčia klientui. Kai jūsų įrenginio VPN klientas pagaliau gauna srautą, jis iššifruoja jį už jus.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia VPN? Štai vadovas, kurį mes parašėme ta tema.

Kas yra VPN serveris?

VPN serveris yra fizinis arba virtualus įrenginys, kurį VPN teikėjai naudoja teikdami savo paslaugas vartotojams. Jie tai sugeba įdiegdami VPN programinę įrangą serveryje. Kai kurie paslaugų teikėjai turi savo fizinius serverius, tačiau dauguma jų nuomoja aukštos saugos serverius iš patikimų duomenų centrų. Fiziniai VPN serveriai yra šiek tiek populiaresni nei virtualieji, tačiau jie yra vienodai saugūs tol, kol tinkamai sukonfigūruoti.

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN serverius ir kaip jie veikia, peržiūrėkite šį straipsnį.

Kas yra VPN klientas?

VPN klientas yra programinė įranga, kurią įdiegiate savo įrenginyje ir naudojate ryšiams su VPN serveriu inicijuoti. Jie yra atsakingi už srauto, kurį siunčiate į serverį, šifravimą ir visų duomenų, kuriuos gaunate iš serverio, iššifravimą. Daugelis VPN klientų taip pat turi papildomų funkcijų - pvz., Leisti perjungti VPN protokolus, pasirinkti skirtingus prievadus ir įjungti arba išjungti papildomas funkcijas (pvz., „Kill Switch“)..

Svarbu atskirti integruotus VPN klientus nuo trečiųjų šalių klientų. Pirmoji yra savaiminė programinė įranga, kuri iš anksto sukonfigūruota jūsų operacinėje sistemoje (pvz., „Windows 10“ VPN klientas). Pastarosios yra programos, kurias gaunate iš trečiųjų šalių VPT tiekėjų.

Pavyzdžiui, štai kaip atrodo „CactusVPN“ programa:

„CactusVPN“ programa

Norėdami sužinoti daugiau apie VPN klientus, spustelėkite šią nuorodą.

Kas yra VPN protokolas?

VPN protokolai yra instrukcijų ir taisyklių rinkiniai, kuriuos VPT teikėjai naudoja siekdami įsitikinti, kad jų vartotojams būdingi ryšiai yra stabilūs ir saugūs. Protokolo galingumas turės įtakos VPN ryšio saugumui.

Kas yra VPN tunelis ir kaip jis veikia

VPN tunelis yra tiesiog užšifruotas ryšys tarp jūsų įrenginio ir interneto, kurį jums nustato VPN paslauga. Kalbant apie tai, kaip veikia VPN tunelis, tai iš esmės jūsų srautą kaupia užšifruoti duomenų paketai. Tai reiškia, kad „tunelis“ yra šifravimo VPN, pridedamų prie jūsų ryšių, sluoksnis. Be to, VPN naudoja tuneliavimo protokolus (vadinamus VPN protokolais), kad galėtų toliau konfigūruoti ir optimizuoti ryšius.

Kas yra VPN šifravimas?

VPN šifravimas yra tai, kaip VPN paslaugos konvertuoja jūsų srautą ir duomenis (kuriuos gali matyti visi) į neįskaitomą formatą. Šifruotą informaciją tik VPN serveris ir klientas gali iššifruoti.

Taigi, ką iš tikrųjų daro VPT?

Dabar, kai žinote, kas yra VPN, laikas pasižvalgyti, ką jis iš tikrųjų gali padaryti jūsų labui.

Čia yra pagrindiniai privalumai, kuriais galite mėgautis naudodamiesi VPN:

 1. Jūs gausite padidėjęs internetinis saugumas. Taigi jums nebereikės jaudintis dėl elektroninių nusikaltėlių, kurie stebės jūsų veiksmus ir vagis jūsų duomenis.
 2. Jums pavyks apeiti bet kokius apribojimus susidursite - ir su ugniasienėmis, ir su geografiniais blokais, nes VPT paslėps jūsų IP adresą.
 3. Naudodamiesi VPN galėsite žymiai pagerinti sustiprinkite savo interneto privatumą užtikrindami, kad jūsų IPT, vyriausybės priežiūros agentūros ir reklamuotojai negalės stebėti jūsų internetinių įpročių.

kodėl žmonės naudojasi vpn

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie VPN naudojimo pranašumus, peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą.

Kalbant apie tai, kada naudoti VPN, tinka bet kuri iš šių situacijų:

 • Visada negalite pasiekti svetainių, nes jų nėra jūsų rajone.
 • Kai jūsų vyriausybė nusprendžia cenzūruoti konkretų internetinį turinį.
 • Kai esate darbe ir negalite prisijungti prie tam tikrų svetainių, nes ugniasienės jas blokuoja.
 • Kiekvieną kartą, kai naudojatės žiniatinkliu nesaugiame viešajame „Wi-Fi“ tinkle.
 • Kai keliaujate į užsienį ir negalite žiūrėti turinio iš savo gimtosios šalies.
 • Kai atsisiunčiate torrentus.
 • Kai žaidi internetinius vaizdo žaidimus.
 • Kai tik norite patobulinti savo SEO pastangas.
 • Kiekvieną kartą norėsite apeiti kainų diskriminaciją internete.
 • Kai norite tam tikru mastu paslėpti savo skaitmeninius pėdsakus.

Štai ką VPN jums nepadės

Kaip ir bet kuri paslauga, VPT turi savo apribojimus. Svarbu žinoti apie juos, nes lengviau galėsite nuspręsti, ar tai jums tinkama paslauga. Taigi, štai ko nereikia tikėtis, kad VPN paslauga galės padaryti už jus:

 • Apsaugokite jus nuo įstatymų - Mes jokiu būdu nesakome, kad esate nusikaltėlis ar panašiai, tačiau turite suprasti, kad negalite naudoti VPN daryti ką nors, kas jūsų šalyje gali būti neteisėtas (pvz., Internetinio priekabiavimo ar patyčių, pvz.) ). Be to, atminkite, kad atsižvelgiant į šalies, kurioje yra VPT teikėjas, įstatymus, valdžios institucijos gali sugebėti teisiškai priversti teikėją dalytis vartotojo duomenimis su jais.
 • Apsaugokite nuo kenkėjiškų programų ir virusų - VPT tiesiog nėra skirtos apsaugoti jūsų įrenginį ir operacinę sistemą nuo kenkėjiškų programų ir virusų. Štai kodėl kartu su VPN paslauga visada turėtumėte naudoti patikimą antivirusinį / kovos su kenkėjiškomis programomis sprendimą.
 • Padarykite jus 100% anoniminius internete - Taip, VPN gali užšifruoti daug jūsų internetinių duomenų ir srauto, taip, tačiau tiesiog negali būti taip, kad atrodytų, jog esate „nematomas“ žiniatinklyje. Ši paslauga negali užkirsti kelio svetainėms dėti slapukus į jūsų įrenginį, sužinoti, kokio tipo įrenginį ar darbastalio skiriamąją gebą turite, ar pamatyti, kokį GPU turite ar kokią operacinę sistemą naudojate..

Kiek saugus yra VPN?

Į tai nėra lengva atsakyti. Tikras atsakymas yra „Tai priklauso“.

Ant ko? Na, kokiais šifravimo standartais ar VPN protokolais vienas naudoja VPT teikėjas. Pvz., VPN, siūlantis tik PPTP ryšius, nėra visiškai saugus, nes NSA gali nulaužti PPTP srautą..

Be to, taip pat svarbu, kiek vartotojo duomenų turi VPN teikėjo žurnalai. Taip yra ir šalyje, kurioje yra jų būstinė. Galų gale, jei teikėjas gyvena šalyje, kurioje jie yra teisiškai priversti dalytis vartotojų duomenimis su vyriausybe (pvz., Rusija), vargu ar galėsite džiaugtis bet kokiu interneto privatumo lygiu..

Apskritai, geriausias būdas pasakyti, kad VPT naudoti yra saugu, yra tas, jei teikėjas:

 • Naudojamas galingas šifravimas (pvz., 128/256 bitų AES šifrai).
 • Naudoja saugius protokolus, tokius kaip „OpenVPN“, „SoftEther“ ir „IKEv2“.
 • Paaiškina, kad jie neprijungia vartotojo duomenų.
 • Turi savo būstinę šalyje, kurioje galioja griežti į privatumą orientuoti įstatymai, arba ji nėra jokių duomenų dalijimosi žvalgybos susitarimų dalis (pvz., Gibraltare, Šveicarijoje ar Moldovoje).
 • Siūlo „Kill Switch“, kuris užtikrina, kad nutrūktų jūsų srautas, jei nutrūktų jūsų VPN ryšys.

Ar VPT yra legalūs?

Daugelyje pasaulio šalių VPN paslauga yra visiškai legali. Savo prietaisuose galite laisvai atsisiųsti ir įdiegti VPN klientus ir naudoti juos ryšiams apsaugoti bei interneto turiniui atblokuoti.

Ar VPT yra legalūs?

Tačiau yra keletas išimčių. Šiose šalyse VPN naudojimas prieštarauja įstatymams arba galite naudoti tik vyriausybės patvirtintą VPN paslaugą:

 • Kinija
 • Rusija
 • Omanas
 • JAE
 • Iranas
 • Irakas
 • Turkija
 • Baltarusija
 • Turkmėnistanas
 • Uganda
 • Šiaurės Korėja
 • Egiptas

Žinoma, vien todėl, kad VPN naudojimas prieštarauja įstatymams ar yra reglamentuojamas tose šalyse, dar nereiškia, kad interneto vartotojai neranda būdų apeiti vyriausybės apribojimus ir vis tiek laisvai naudojasi VPN.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią temą, perskaitykite šį straipsnį.

Kaip gauti VPN

Gauti VPN yra gana paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susirasti jums patinkantį teikėją, pasirinkti vieną iš jų prenumeratos planų ir sukurti sąskaitą. Kai baigsite, liko tik atsisiųsti ir įdiegti teikėjo VPN programą.

Kiek kainuoja VPN?

VPN paslauga gali kainuoti nuo 4 USD iki 5 USD per mėnesį iki 12 USD – 13 USD per mėnesį. Paprastai, kuo daugiau paslaugų teikėjų siūlo serverių, funkcijų, papildomų paslaugų ir su platformomis suderinamų programų, tuo daugiau jų reikės mokėti per mėnesį, kad būtų padengtos išlaidos.

Paprastai pasirinkdami metinę ar ketvirčio prenumeratą galite gauti gana geras nuolaidas, pvz., Mokėdami tik 4 USD per mėnesį, o ne 7 USD..

Kaip pasirinkti VPN - raudonos vėliavos, kurių reikia saugotis

Tinkamo VPN teikėjo pasirinkimas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Vis dėlto čia yra keletas raudonų vėliavų, kurios turėtų padėti išfiltruoti blogus teikėjus:

 • Ribotos duomenų ribos, pralaidumo pralaidumas arba bet kokio tipo pralaidumas ir greičio apribojimai.
 • Bet koks duomenų registravimas, ypač jei jame yra naudojimo žurnalai.
 • Ribotas klientų aptarnavimas arba nėra tiesioginio būdo susisiekti su palaikymo komandomis, jei kažkas negerai.
 • Trūksta tinkamo šifravimo ir galimybės naudotis tik silpnais protokolais (PPTP, L2TP).
 • Skelbimų buvimas klientuose.
 • Bet kokie apribojimai, kiek serverių galite prisijungti arba kaip dažnai galite perjungti serverius.
 • Trūksta nemokamo mokymo laikotarpio ar pinigų grąžinimo garantijų.

Reikia patikimos VPN paslaugos?

Mes jus supažindinome - „CactusVPN“ siūlo aukščiausios klasės VPN, turinčius karinio lygio šifravimą, palaikymą visą parą, „Kill Switch“, 28 ar daugiau greitųjų serverių su neribotu pralaidumu ir iki šešių VPN protokolų, iš kurių galite rinktis. Be to, mes neregistruojame jokių jūsų duomenų, o mūsų paslauga veikia keliose platformose.

„CactusVPN“

Ir jei jūs kada nors norite išbandyti kitus svetainių atblokavimo būdus, mes taip pat siūlome intelektualiosios DNS paslaugą, kuri atblokuoja jums daugiau nei 300 svetainių. Tai ir visi mūsų VPN serveriai yra dvigubi kaip tarpiniai serveriai.

Pirmiausia išbandykite mūsų paslaugą nemokamai

Tai teisinga - mes siūlome nemokamą 24 valandų bandomąją paslaugą. Jokios kreditinės kortelės informacijos nereikia, o jūs gaunate visas funkcijas.

Kai tik tapsite „CactusVPN“ vartotoju, mes vis tiek turėsime jūsų grąžinimo garantiją - 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

„Kaip nemokamai gauti VPN?“

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti nemokamą VPN teikėją. Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad nemokami VPN yra daug rizikingesni nei mokami VPT. Galite pavogti pralaidumą, užkrėsti kenkėjišką programą ir dar daugiau.

Apskritai geriausias būdas gauti nemokamą VPN patirtį yra pasirinkti teikėją, kuris siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį. Tokiu būdu galite išbandyti paslaugą prieš atlikdami bet kokius mokėjimus.

„Ar galiu sužinoti, kaip nustatyti savo VPN?“

Taip, jei turite kantrybės, galite. Pirmiausia turėsite įsigyti serverį. Galite išsinuomoti tinkamą duomenų centrą. Priklausomai nuo jūsų poreikių, už tai galite mokėti nuo 15 iki 100 USD per mėnesį. Turėtumėte pasirinkti virtualų serverį, nes paprastai jis yra pigesnis.

VPN funkcijos

Vėliau galite pabandyti naudoti atvirojo kodo „Algo VPN“ scenarijus, kad įdiegtumėte priklausomybes į savo įrenginį. Diegimo instrukcijas galite rasti čia. Patogu naudoti „Algo“ VPN, nes jis automatizuoja VPN diegimo procesą. Be to, jei naudojate „DigitalOcean“, scenarijai netgi sukurs ir sukonfigūruos serverį jums, nes „Algo VPN“ naudoja platformos API.

Arba galite pabandyti naudoti „SoftEther VPN“ arba „OpenVPN“, kad nustatytumėte ir konfigūruotumėte savo ryšius.

Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad savo VPN nustatymas turi trūkumų:

 • Pats nustatyti VPN gali būti gana sunku, jei nesate labai išmanantis (net ir naudodamiesi patogiu „Algo“ VPN). Jei bandysite sukonfigūruoti „OpenVPN“ ar „SoftEther“ ryšį, viskas pasidarys dar sudėtingesnė.
 • Jei norite atblokuoti turinį, turėsite susidurti su apribojimais. Galų gale negalėsite pasiekti daugybės serverių iš viso pasaulio. Žinoma, galite išsinuomoti daugiau serverių iš įvairių sričių, tačiau tai gali greitai pasidaryti brangi.

Kadangi būsite pagrindinis serverio IP adreso vartotojas, negausite tų pačių į privatumą orientuotų privilegijuotų VPN vartotojų, turinčių bendrus IP adresus..

Kaip naudotis VPN

Naudoti VPN yra labai paprasta.

 1. Pirmiausia turite susikurti abonementą su VPN teikėju arba įsigyti savo dedikuotą serverį.
 2. Po to jums tereikia atsisiųsti ir įdiegti VPN klientą, jį paleisti ir prisijungti prie jūsų pasirinkto VPN serverio (arba savo serverio)..
 3. Štai viskas - kai klientas užmezga ryšį su serveriu, jums gera eiti.

Priklausomai nuo VPN teikėjo, prieš prisijungdami prie VPN serverio, galbūt galėsite koreguoti savo ryšio parametrus - pavyzdžiui, pasirinkti, kurį VPN protokolą naudoti, jei norite naudoti apsaugą nuo DNS nutekėjimo ir ar norite tokių funkcijų, kaip „Kill Switch“. ir įjungtas automatinis prisijungimas. Tai tik keli pavyzdžiai - yra daugybė kitų funkcijų, kurias galite patobulinti naudodamiesi VPN klientu.

Kokios platformos veikia VPN??

VPN yra gana lanksčios, kai kalbama apie kelių platformų suderinamumą. Jie veikia populiariausiose platformose, tokiose kaip „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. Tačiau VPN ryšius paprastai galima nustatyti arba įdiegti kitose platformose, tokiose kaip:

 • „Linux“ paskirstymai (pvz., „Ubuntu“)
 • „Android TV“
 • „Amazon Fire TV“
 • Naršyklės („Firefox“, „Google Chrome“)
 • „Windows Phone“
 • „Boxee Box“
 • „Chromebook“
 • „FreeBSD“
 • Solaris
 • e-skaitytojai (pvz., „Kindle Fire“)
 • „BlackBerry“
 • Sinologijos NAS

Vis dėlto kai kurios platformos neteikia jokio VPN palaikymo. Pvz., Negalite tiesiogiai nustatyti VPN ryšio „PlayStation“ konsolėje, kai kurių rūšių išmaniuosiuose televizoriuose ar priedėlyje. Tokiose situacijose turite sukonfigūruoti VPN ryšį maršrutizatoriuje. Tokiu būdu kiekvienas jūsų namuose prie interneto prijungtas įrenginys naudos VPN ryšį, kai prisijungs prie interneto per savo maršrutizatorių.

Galėtumėte įsigyti neprivalomą VPN maršrutizatorių, tačiau jie gali būti gana brangūs. Geriausias pasirinkimas yra gauti mirksintį maršrutizatorių arba mirksėti maršrutizatoriaus programinę-aparatinę įrangą ir po to nustatyti savo VPN paslaugą. Procesas gali būti šiek tiek sudėtingas, tačiau jei jūsų teikėjas siūlo nuoseklius vadovus, jis neturėtų būti per sunkus..

„Kaip sužinoti, ar mano VPT veikia?“

Paprasčiausias būdas patikrinti, ar jūsų VPN ryšys veikia, ar ne, yra naudoti mūsų pačių IP aptikimo įrankį. Eikite į svetainę, kai esate prisijungę prie VPN serverio, ir pažiūrėkite, kuris IP adresas rodomas - jūsų tikrasis ar serverio adresas.

Tikrinkite IP nutekėjimą

Norėdami būti dar nuodugniau, galite išbandyti šiuos įrankius:

 • IPLEAK.NET - patikrinkite, ar jūsų IP nėra nutekėjęs, kai naudojate VPN.
 • DNSLeakTest - patikrinkite, ar jūsų VPN ryšys patiria DNS nutekėjimą.
 • „WebRTC“ nuotėkio testas - įsitikinkite, kad jūsų VPN ryšys nėra linkęs į „WebRTC“ nutekėjimą.

Norėdami gauti išsamesnį vadovą, kaip įsitikinti, kad jūsų VPN veikia gerai, naudokite šią nuorodą.

„Kodėl mano VPN ryšys toks lėtas?“

Svarbu suprasti, kad VPN gali sulėtinti jūsų interneto greitį. Dažniausiai tai atsitinka dėl VPN šifravimo - ypač jei jis yra labai stiprus. Koks yra jūsų centrinio procesoriaus galingumas, ar esate nutolę nuo naudojamo serverio ir ar greitas jūsų pradinis interneto greitis taip pat prisideda prie to, kiek VPN galėtų sulėtinti jūsų greitį.

Jei norite sužinoti daugiau apie šią temą, peržiūrėkite šį vadovą.

Ar turėtumėte naudoti VPN, kai naudojate?

Jau minėjome, kad atsisiųsdami torrentus galite naudoti VPN, tačiau tai yra pagrindinės priežastys, kodėl verta tai padaryti:

 • Tai gali apsaugoti jus nuo DMCA pranešimų ir išjungti IPT paslaugą.
 • Torrenting with VPN apsaugo jūsų privatumą nuo kitų „Swarm“ vartotojų (bendras „torrent“ įkėlėjų / įkėlėjų skaičius), nes jie nemato jūsų tikrojo IP adreso.
 • Tai ypač naudinga keliaujant. Viešbučiai gali jus nušalinti nuo tinklo, jei pritraukia jus prie „torrent“ klientų ar atsisiunčia „torrent“, todėl naudodamiesi VPN galite padėti jums likti po radaru..

ATSISAKYMAS: Mes, „CactusVPN“, neskatiname ir neparemiame neteisėto autorių teisių pažeidimo ir kankinimo. Bet mes žinome, kad daugybė žmonių visame pasaulyje gali gauti pramogų, mokyklinių ir darbo failų ar programinės įrangos tik jiems kankindami..

„Ką mato mano IPT, kai naudojuosi VPN paslaugomis?“

Iš esmės, kol naudositės VPN paslauga, siūlančia galingą šifravimą, jūsų IPT negalės pamatyti, ką darote internete. Jie nežinos, kokias svetaines pasiekiate, kokius failus atsisiunčiate ar kokius vaizdo įrašus žiūrite. Jie tiesiog matys gryną niūrumą.

Priežiūra

Vieninteliai dalykai, kuriuos jūsų IPT gali pamatyti, yra šie:

 • Tai, kad esate prisijungę prie VPN. Jų duomenys to visiškai neaiškina, tačiau jie gali atspėti remdamiesi tuo, kad jūsų srautas yra užšifruotas.
 • Jūsų VPN ryšio laikas.
 • VPN serverio, prie kurio esate prisijungę, IP adresas.
 • Jūsų siunčiamų ir gaunamų duomenų kiekis, bet ne kokie duomenys.

Būtent todėl daugelis žmonių naudoja VPN, kad apeitų IPT pralaidumo mažinimą.

Kodėl „Netflix“ blokuoja VPN paslaugas?

„Netflix“ nuo 2016 m. Bandė blokuoti VPN paslaugas. Jos pastangos buvo šiek tiek sėkmingos, nes platformai pavyko įtraukti juodąjį sąrašą kai kurių teikėjų.

Vis dėlto kodėl „Netflix“ tiek daug dėmesio skiria VPN? Taip yra daugiausia todėl, kad platforma neturi viso rodomo turinio autorių teisių. Be to, norėdami transliuoti laidas ir filmus visame pasaulyje, „Netflix“ ir autorių teisių turėtojai turės nusipirkti licencijavimo teises. Ir tai gali tapti labai brangu, todėl nenuostabu, kad „Netflix“ ir jo rodomo turinio savininkai nenori, kad JAV turinys būtų prieinamas visam pasauliui.

Taigi, „Netflix“ blokuojantys VPN iš esmės yra bendrovės bandymas gerbti visus licencijavimo sandorius, kuriuos ji turi su kino ir TV laidų studijomis bei tinklais.

„netflix“ užsienyje

Kaip „Netflix“ pavyksta blokuoti kai kuriuos VPN? Paprasčiau tariant, jis naudoja patobulintus aptikimo metodus, norėdamas išnaikinti VPN vartotojus. Kadangi daugybė teikėjų siūlo bendrus IP adresus, platforma gali pamatyti, ar daug duomenų ir užklausų gaunama iš vieno konkretaus adreso. Kai „Netflix“ serveriai nustato, kad IP adresas priklauso VPT teikėjui, jis įtraukia jį į juodąjį sąrašą.

Kartais „Netflix“ gali masiškai blokuoti IP adresus, nes kai kurie VPT tiekėjai juos perka tokiu būdu. Tačiau tai dažnai gali atšaukti, nes platforma gali užblokuoti individualius IP adresus, priklausančius jų vartotojams.

Žinoma, tai nereiškia, kad visi VPN tiekėjai „Netflix“ sugeba blokuoti buvimą tokiu būdu. Daugelis paslaugų teikėjų nuolat kuria sprendimo būdus, todėl nėra taip, kad „Netflix“ yra nuolat neprieinama VPN vartotojams.

Bet jei tikrai norite įsitikinti, kad turėsite nepertraukiamą prieigą prie „Netflix“, turėtumėte pasirinkti tiekėją, kuris ne tik siūlo VPN paslaugas, bet ir tarpinio serverio bei intelektualiojo DNS paslaugas. Tokiu būdu turite kelis būdus, kaip atblokuoti „Netflix“. Ir jei „Netflix“ staiga užblokuos bet kurią paslaugą, turėsite atsarginį planą (ar du).

Kas yra dvigubas VPN palaikymas?

Dvigubas VPN palaikymas reiškia, kad teikėjas leidžia tuo pačiu metu naudoti du VPN serverius. Iš esmės jūsų srautas ir duomenys yra apsaugoti du kartus - vieną kartą pirmasis VPN serveris, kitą kartą - antrasis serveris.

Kai kurie internetiniai vartotojai renkasi šio tipo VPN ryšį, nes jis suteikia patobulintą privatumą (antrasis serveris nežinos jūsų tikrojo IP adreso) ir pagerintą saugumą (prie kiekvieno ryšio pridedamas kitas šifravimo sluoksnis)..

Tačiau dvigubi VPT labai apmokestina jūsų interneto greitį ir sistemos atmintį. Gana lengva baigti lėtą ryšio greitį, jei jungtys nėra tinkamai sukonfigūruoti ir jei pralaidumas ir procesorius negali jų valdyti.

Norite sužinoti daugiau apie dvigubus VPN, „multihop“ VPN ir VPN grandines? Peržiūrėkite šį vadovą.

Kas yra VPN? Esmė

Taigi, kas tada yra VPN?

Paprasčiau tariant, tai paslauga, padedanti paslėpti savo IP adresą ir apsaugoti internetinį srautą bei duomenis. Žinoma, tai daro daug daugiau, bet tai yra pagrindinė idėja.

Mes bandėme atsakyti į visus susijusius klausimus, kuriuos galėjome pagalvoti šiame straipsnyje. Bet jei yra kokių nors kitų dalykų, kuriuos norite sužinoti apie VPN, praneškite mums komentaruose ir mes pabandysime atsakyti į ASAP.

Kas yra VPN? (Viskas, ką reikia žinoti) |
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 51

map