Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT

V tomto návode vám ukážeme, ako je PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT, ale máte sa pozerať, hľadať naše žiadosti a oznámenia..


Požiadavky

Na pripojenie siete PPTP VPN potrebujeme:

 1. Účet CactusVPN. Ak ho máte, očakávate naše služby zadarmo.
 2. Vaše užívateľské meno, heslo a adresa servera VPN. Ich ich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich našich.

odporúčania

 • PPTP nie je najlepšou voľbou pre online bezpečnosť a súkromie. Odporúčame použiť OpenVPN.

Ak stále chcete PPTP VPN, je možné ručiť, použiť podľa potreby:

Pokyny na inštaláciu VPN PPTP

Aby ste mohli používať PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT, ostatné smerovače mali by ste hľadať firemné DD-WRT a lokálne adresy IP smerovača na 192.168.1.1. Tiež tiež môžete môžete môžete Wi Wi Wi-Fi zo smerovača DD-WRT. Odporúčame pripočítať VPN vo vašom PC / Mac, aby ste mohli skontrolovať, či je možné nakonfigurovať sieť a sprístupniť ďalšie služby povoľujúcich pripojenie PPTP VPN.

Pohľadte sa k smerovaču. Http://192.168.1.1. Ak je k smerovaču pripájaná sieť Ethernet, je možné použiť aj sieťovú komunikáciu, aby bola adresa IP získaná.

Existujú dva rôzne spôsoby pripojenia PPTP VPN na routeri DD-WRT. Vyberte, či chcete použiť PPTP vrátane skriptu alebo bez skriptu.

 • Žiadny skript
 • Využite skriptu
 1. Prejdite na karte „Nastavenie“ a potom vyberte „Základné údaje“ (1). Z rozbaľovacej ponuky „Typ platby“ vyberte PPTP (2)..

  Do „Gateway (PPTP server)“ (3) máte IP adresu servera CactusVPN, ku ktorej sa chcete pripojiť. Všetky dostupné servery môžu byť zverejnené na webových stránkach.

  Do používateľského mena (4) a „Heslá“ (5) uveďte svoje užívateľské meno a heslo VPN. Ich ich................ Uistite sa, že máte k dispozícii užívateľské meno a heslo VPN a NIE poverenie účtu člena stránky.

  Vyberte „Áno“ (6) vyberte „Použiť DHCP“.

  Každý „MPPE Encryption“ (7) a „Packet Reordering“ (8) na „Enabled“. Na zelené listy DD-WRT nájdete aj „šifrovanie PPTP“, kontaktujte ho aj na „Povolené“.

  Každý režim „Režim duálneho prístupu“ (9) a „Prijať IPTV“ (10) na „Nie“..

  V zóne „Voliteľné nastavenia“ zmeňte MTU na „Manual“ (11) a do príslušného napíšte hodnotu 1460 (12) a na „STP“ na „Disabled“ (13)..

  DD-WRT (14). Pravdepodobne, ak ide o druhý smerovač, je možné navštíviť adresu IP ako hlavný smerovač.

  Vyberte „DHCP Server“ (15) vyberte „DHCP Type“.

  „Povoliť“ server DHCP (16).

  Uistite sa, že všetky ostatné vyzerajú na vašich snímke obrazovkách.

  Kliknite na „Použiť zmeny“ (17).

  Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 1

 2. Teraz prejdite na kartu „Zabezpečenie“ (17) a vyberte „Firewall“ (18). Tu nájdete „Firewall SPI“ na „Disable“ (19).. Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 2
 3. Prejdite na „VPN Passsthrough“ (20) a vyberte položky „Passport PPTP“ vyberte „Enabled“ (21). Kliknite na „Použiť zmeny“ (22). Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 3
 4. Predsudok na karte „Správa“ (23). Prejdite nadol a kliknite na tlačidlo „Reštartujte router“ (24). Tím sa znovu spustí váš smerovač. Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 4
 1. Predbežne na „nastavenie“ -> „Základné údaje“ (1). Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 1
 2. Pozadie nadol na „Správa servera sieťových adries (DHCP)“ (2) a povedzte DHCP (3).
  Zmeňte statický DNS 1 (4) na: 8.8.8.8
  Zmeňte statický DNS 2 (5) na: 8.8.4.4
  Zakázať „Použiť DNSMasq pre DNS“ (6).

  Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 2

 3. Predsunúť na kartu „Zabezpečenie“ (7) -> “Firewall” (8) nastavil “Disable” na “SPI Firewall” (9). Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 3
 4. Teraz prejdite na kartu „VPN Passsthrough“ (10) a vyberte „Enable“ pre „Passport PPTP PPTP“ (11), potom kliknite na „Apply settings“ (Použiť nastavenia) (12). Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 4
 5. Prejdite na svoj účet, kliknite na svoj odkaz a potom na odkaz na odkaz „Skriptujte na serveri PPTP na routeri DD-WRT“ a skopírujte všetko, čo chcete prečítať z novej stránky, ktorá sa otvorí.
 6. Vráťte sa do DD-WRT a prejdite na „Správa“ (13) -> “Príkazy” (14) a prilepte kód zo schránky (15). Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 5
 7. Pozitívne nadol a nenávidieť žiadne „spustené“.
 8. Predbežne na „Správa“ -> Karta „Správa“, v dolných častiach stránok kliknite na „Reštartujte router“ a pošlite naň.
 9. Po reštartovaní smerovača prejdite na „Správa“ (13) -> „Príkazy“ (14).
  typ: / tmp / cactusvpn / vpn start IP.ADD.RE.SS potom pošlite na začiatok „Spustiť príkazy“.
  Nahradiť „IP ADRESA„S IP server, ku ktorému sa chcete pripojiť. Všetci dodávatelia posielajú v detailoch balíkov vo vašom prospech.

  Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT: Krok 6

 10. Prejdite na adresu cactusvpn.com a skontrolujte, či je nezmenená adresa IP.

Po reštarte je nastavený PPTP VPN na routeroch DD-WRT. Ak chcete potvrdiť pripojenie, musíte použiť kartu WAN. Stav prihlásenia by mal byť „oznámené“. Ak sa zobrazí správa „Odpojené“, kliknite na tlačidlo „Zobr.“ A počkajte asi 1 minútu. Potom by sa malo nadviazať spojenie. Ak chcete potvrdiť, či ste pripojení k serveru VPN, prejdite na stránku www.whatismyip.com a zistite, či nezmenila svoju adresu IP.

Ako použiť PPTP VPN na smerovačoch DD-WRT
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 11

map